poradna online
Choroby a onemocnění
příznaky, příčiny a jak je léčit
Vitamíny
působení, účinky a dávkování
Minerály
působení, účinky a dávkování
Bylinky a léčivky
Blahodárné účinky bylinek
Doplňky stravy
Působení a účinky doplňků stravy

Elektronická cigareta vám pomůže přestat s kouřením

Slyšíme to kolem sebe neustále. Škodliviny z kouře klasické cigarety, jako jsou dehet a toxiny, škodí našemu zdraví. Jedná se ovšem o závislost, s níž je pro mnohé těžké přestat. Patříte mezi ně? Možná jste nevyzkoušeli všechny cesty, které jsou účinné.

 

Elektronická cigareta a její výhody

Pokud patříte mezi vášnivé kuřáky, jistě jste to zažili. Představa posledního šluku z oblíbené cigarety se zdá nemyslitelná. Byť jste si vědomi nepříjemných důsledků, kterými tato neřest může skončit. Nejen moderním trendem, ale skutečně i účinnou metodou, jak zabojovat se závislostí, je elektronická cigareta. I když zcela neskončíte s oním zlozvykem, už jen užíváním této pomůcky prospějete svému zdraví. Svým tvarem kopíruje skutečnou cigaretu. Nebudete mít zvláštní pocit, když ji vložíte do úst. E-cigareta neobsahuje škodliviny vzniklé z kouře samotného, vdechujete pouze páru. Jedná se i o devizu pro vaše okolí, neobtěžujete škodlivým kouřem a zápachem. Odpadají i vedlejší nepříjemné důsledky kouření – není vám cítit z úst a nežloutnou vám zuby. Provoz je mnohonásobně levnější. A nyní to nejpodstatnější: v e-liquidu, který elektronické cigarety obsahují, si můžete snižovat dávky nikotinu, čímž postupně odbouráte závislost.

 

Unikátní elektronická cigareta Joytech

Netušíte, který typ bude pro vás ten pravý? Kvalitou se pyšní elektronická cigareta Joytech, jež se stala v mnohém průkopníkem. Natolik uznávaným, že se objevilo mnoho kopií patentů právě této e-cigarety. Jen originální produkt splní vaše očekávání. Opravdu neškodí vašemu zdraví a pomáhá vám bojovat se závislostí bez pocitu násilnosti.

 

Náplně do elektronické cigarety vám šetří peníze

Zmínili jsme i ekonomickou devizu elektronických cigaret. Za měsíc můžete ušetřit až několik tisíc, pouze zakoupení samotné e-cigarety je dražší, náplně do elektronické cigarety vás vyjdou mnohem laciněji než cigarety klasické. Se snižováním dávek poté samozřejmě ušetříte ještě mnohem více.

+420 777 625 667
info@beltina.cz

All rights reserved. Beltina 2013-2015
Beltina - prodej potravinových doplňků pro Vaše zdraví

Inzerce zdarma, bazar bez registrace. Okamžité zveřejnění inzerce.


Zahradní technika za akční ceny s dopravou zdarma a dárkem. Autorizovaný prodejce.


Tipnet.cz - nákupní galerie s nejprodávanějším zbožím. Tip na dárek?


Bazénová chemie, bazény a bazénové příslušenství. Specialista na bazény.


+420 777 625 667
info@beltina.cz

Barevné samolepky na zeď do dětského pokoje.
Originální samolepky na zeď vše skladem.