poradna online
Choroby a onemocnění
příznaky, příčiny a jak je léčit
Vitamíny
působení, účinky a dávkování
Minerály
působení, účinky a dávkování
Bylinky a léčivky
Blahodárné účinky bylinek
Doplňky stravy
Působení a účinky doplňků stravy

Pro Aging: Zbrzděte stárnutí s citem

 

 

Málokdo vítá vrásky, které odráží, jaký životní styl vedeme a kolik nám je let. Zmrazení v podobě botoxových výplní nebo skalpelu zase není pro každého. Ukážeme vám, jak být pěstěná a krásná i bez invazivních zásahů.

 

Pro Aging – správná péče o pleť

Znáte tvrzení, že jak se o pleť staráte do čtyřicítky, takovou ji budete mít ve stáří? I když projevy každého roku navíc se na pleti objeví dříve, než sfouknete 40 svíček na dortu, přece jen v pokožce ještě docela dobře pracují regenerační procesy, takže si s nějakým nevyspáním, zapomenutím odlíčení apod. poradí a pleť se dostane do normálu. Opticky. I pokožka má však paměť a po oné čtyřicítce všechno může vytanout na povrch. A nyní, co je Pro Aging. Jedná se o komplexní přístup k sobě samým. Nejde pouze o to, čím se namažete na povrchu, ale jedná se o spektrum toho, co dodáváte do těla. Jak se cítíte, protože to vše pak vypluje na povrch a odrazí se na vaší pleti. Jen si vezměte, když jste zamilovaní, prostě záříte. A přitom nezměníte kosmetiku. S tímto tedy souvisí celkový zdravý životní styl. A protože zmiňujeme nitro, vezměte si, jak třeba čistíte pleť. Do hloubky, ale nepoužíváte agresivní prostředky?

 

Jaké produkty jsou dobré pro anti-aging?

Zmínili jsme čištění. Důležité je jít do hloubky, proto spousta výrobců sází na agresivnější jednokrokové přípravky. Ty pak ale často narušují bariéru pokožky a oslabují ji. Ideální je dvoufázová péče, pravidelné čištění ráno a večer. Po probuzení proto můžete použít WHAMISA Čisticí gel, který napěňte s vodou, naneste na tvář i krk. Gel je vypínací, takže vaši pokožku ideálně připraví na den. Abyste ale neměli nepříjemný pocit, použijte WHAMISA Tonikum DEEP RICH, které střídejte s WHAMISA Čisticím pěnovým krémem. A večer? Aplikujte WHAMISA Odličovací olej, kdy zbavíte pleť nečistot. Pak vezměte TB Perlu kyseliny hyaluronové, rozpusťte ve WHAMISA Toniku a zapracujte SKIN BOOSTEREM. Ideální pro noční regeneraci. Dále doporučujeme používat i WHAMISA FRESH Hydratační sérum z opuncie a místo make-upu WHAMISA BIO BB krém, který je sice naprosto krycí, ale neucpává póry. Pořiďte si výbavu na Puredistrict.cz.Krátký pobyt v lázních dokonale uvolní tělo i mysl. Kde se o vás postarají?

 

Nikdy nekončící práce, starosti o rodinu i domácnost, povinnosti a celá řada dalších jevů dokáže pěkně zamávat s naším klidem. Přesně proto je důležité čas od času úplně vypnout a načerpat nové síly. Díky tomu jsme pak spokojenější, klidnější a lépe proplouváme životem. Kdy jste si naposledy odpočinuli vy?

 

Wellness vás potěší

Letní pobyt v lázních není ani zdaleka jen pro důchodce a lidi v rekonvalescenci po zraněních a nemocech. Stále častěji jej totiž vyhledávají i mladé páry, skupiny přátel, stejně jako celé rodiny s dětmi. Určitě nemusíte celé dny pouze ležet a užívat si příjemné procedury, protože existuje i celá řada dalších možností. Kde strávit ideální léto v lázních?

 

Skvělou možností jsou třeba lázně Harrachov. Ve dne budete moci brouzdat malebnou přírodou plnou skal, turistických tras a vyhlídek, zatímco večer si vychutnáte masáž, vířivku, víno a další radosti. Určitě si nenechte ujít plavbu na lodičkách skrz skalní soutěsky.

 

Pro klidnější osoby jsou jako stvořené lázně Praha. Hlavní město nabízí bezpočet kulturních akcí, živou architekturu, muzea, historické uličky, vyhlášené restaurace a typický život metropole. Během jednoho víkendu můžete poznat tolik zážitků, že se nebudete stačit divit.

 

Vybere si úplně každý

Každý z nás si svůj lázeňský pobyt představuje trochu jinak. Z toho důvodu berte výše popsané možnosti jen jako případnou inspiraci. Nejlépe uděláte, když se podíváte na pestrou nabídku wellness hotelů sami. Zajímají-li vás lázně, rozhodně navštivte známý portál Spa.cz pod vloženým odkazem. V mžiku se před vámi objeví stovky výhodných balíčků služeb ze všech koutů České republiky.

 

Některé z nich jsou dokonce tematicky naladěné, takže si vychutnáte třeba rozlučku se svobodou, romantiku ve dvou či turistiku s přáteli.Chcete posilovat efektně a flexibilně? Pak potřebujete osy na cvičení

Osy na cvičení představují flexibilní prvek, protože na ně můžete naložit zátěž, kterou momentálně potřebujete. Existuje však mnoho typů. Jaké budou nejlepší pro vás?

 

Efektní osy na cvičení

Osy na cvičení jsou kovové tyče, které tvoří základ posilovací činky. Dají se na ně našroubovat kotouče, ovšem klidně s nimi lze cvičit samostatně. Zejména zpočátku cvičení si lidé vystačí s touto pomůckou. Proč by si to začátečníci měli vyzkoušet a nehrnout se hned do porážení vah? Pouze s tyčí si vyzkoušíte správný úchop a natrénujete správné provádění cviků. Pak můžete přidávat na hmotnosti s pomocí kotoučů. Podívejte se, jaké typy existují.

 

Osy na cvičení od Strongmann – výběr

Nejjednodušší je osy rozdělit podle délky a tvaru. Můžete mít krátké tyče o velikostech od 355 – 400 mm, na něž se dají naložit kotouče do 40 kg. Pomocí takové jednoruční tyče se skvěle posilují zádové a prsní svaly nebo bicepsy a tricepsy. Dlouhá tyč je obouruční osa, z níž lze sestavit velkou nakládací činku pro procvičení celého těla. 1190 m je skvělá pro cvičení ramen, bicepsu a tricepsu, délky 1520 mm nebo 1670 mm jsou skvělé pro trénink zad, prsou či stehen. Osy se však liší i prohnutím. Vedle klasické rovné linie tu jsou složitější variace, díky nimž můžete experimentovat s úchopem, cviky tak budete provádět efektivněji, a navíc samotné držení je i lepší, takže se vyvíjí menší tlak na zápěstí. Dále si můžete vybírat i z průměrů, nejvíce se využívají tyče s průměrem 30 mm. U úchopu rozhoduje i materiál, který by vám měl být příjemný, i když používáte rukavice. Běžně se používá zinkování či chromování, lze koupit osy i bez povrchové úpravy. U tyčí najdete i údaje o pevnosti v tahu, což udává, jak je možné osu zatížit, aby nepraskla. Čím je hodnota vyšší, tím je osa kvalitnější. Méně kvalitní osy mají pevnost v tahu 130 – 150 PSI, klasika 160 – 180 PSI a kvalita v podobě komerce 190 – 230 PSI. Mrkněte na osy na cvičení od Strongmann, které jsou precizní, kvalitní a hodí se jak do domácí posilky, tak i do profesionální výbavy.Bylinky proti akné: jaké pomáhají udržovat pleť zdravou?

Bojujete s nepříjemným akné? Trápí vás problematická pleť, která vám rapidně snižuje vaše sebevědomí? Pokud chcete udržet svou pleť zdravou a svěží, vytaste na pomoc bylinky. Právě v jejich moci je udržet vaši pleť takovou, kterou se budete moct chlubit široko, daleko. Pomocnou ruku dávají jak ve chvíli, kdy je akné záležitostí puberty, tak v okamžiku, kdy je to vaše nedílná součást.

Měsíček čistí pleť

Mezi nejefektivnější bylinky, které bojují proti akné, patří měsíček lékařský. Jeho superschopností je především čistit pleť, navíc působí protizánětlivě a dále také ulevuje od zanícených pupínků. Dokonce snižuje riziko už existujících pupínků a v případě, že se skutečně ukážou světu, je efektivně léčí.

Už od pradávna se také ví, že měsíček lékařský dále ulevuje od bolestivých ekzémů. Ty nás bohužel trápí nejen v útlém dětství, ale velmi často i po zbytek života.

Heřmánek zbavuje pleť přebytečného mazu

Vedle měsíčku lékařského můžete povolat do akce heřmánek pravý, který taktéž efektivně bojuje s ekzémem, pupínky nebo akné obecně. Umí totiž absorbovat přebytečný maz, který stojí za vznikem zmiňovaného pleťového problému. Navíc působí stejně jako měsíček protizánětlivě čili se můžete rozloučit s bolestivým akné.

Dokonce bylo prokázáno, že heřmánek napomáhá k lepšímu hojení akné. Umí totiž pokožku krásně uklidnit.

Šalvěj je antibakteriální

Opomenout nesmíme ani šalvěj, která má za úkol stahovat póry a působí antibakteriálně. Navíc má protizánětlivé účinky. A to nezáleží na tom, jestli je obsažená v mastičce, krému nebo ji konzumujeme ve formě vynikajícího bylinného čaje.

Aloe vera používali už i staří Egypťané

V seznamu bylinek, jež ulevují od akné a napomáhají v léčbě tohoto pleťového problému nesmí chybět ani aloe vera, kterou používali už starověcí Egypťané. Problematickou pleť totiž umí šetrně čistit, taktéž ji dezinfikuje a zklidňuje.Jídlonosič z plastu, či raději z nerezové oceli?

Moderní doba nabízí pestrou škálu nejrůznějších materiálů i jejich kombinací, takže není jednoduché zvolit nejlepší možnost. I navzdory mnoha vědeckým průzkumům stále mezi lidmi panuje velká spousta mýtů ohledně zdravotní škodlivosti jednotlivých možností. Jak je to s plastem a kovem?

 

Styk s potravinami

Nejdříve se zaměříme na jídlonosiče z plastu, které se chlubí především nízkou váhou, decentním vzhledem a velmi přívětivou cenou. Někteří jedinci však zpochybňují zdravotní nezávadnost umělé hmoty, což je ostatně předmětem výzkumu již po desítky let. Jak je to s moderním provedením těchto prostředků?

 

Co se týče prostoru Evropské unie, v našich končinách se chlubíme opravdu přísnými a pravidelnými kontrolami jednotlivých výrobků. To platí zejména pro plasty, jejichž služeb využíváme každým dnem. Výsledkem je fakt, že pokud budete své nádobí používat vhodně, nemusíte se vůbec obávat zdravotních následků. Samozřejmě je nutné dávat si pozor na poškrábání, ohřívání pomůcek, které k tomu nejsou určeny, a tak podobně.

 

Je ocel lepší?

Nerezové jídlonosiče lze pořídit za ceny okolo čtyř až pěti stovek, takže i v tomto případě se bavíme o levném a dostupném způsobu přenášení potravin. Znatelným benefitem je odolnost v řádech desítek let, tudíž vám zmíněné zboží vydrží klidně do konce života. Z estetického hlediska nelze přehlédnout elegantní vzhled, což ovšem záleží na vašem konkrétním vkusu.

 

Zvolíte-li raději nerezové provedení, ani v takové situaci není nutné obávat se o své zdraví. Hlavním kritériem je tedy jen cena a vaše subjektivní preference. Ať tak, či onak, v e-shopu pod odkazem odkulinare.cz pořídíte obě varianty, stejně jako jakékoliv vybavení do kuchyně za bezkonkurenční ceny. Dočkáte se širokého výběru kvalitních a ověřených pomůcek.+420 777 625 667
info@beltina.cz

All rights reserved. Beltina 2013-2015
Beltina - prodej potravinových doplňků pro Vaše zdraví

Inzerce zdarma, bazar bez registrace. Okamžité zveřejnění inzerce.


Zahradní technika za akční ceny s dopravou zdarma a dárkem. Autorizovaný prodejce.


Tipnet.cz - nákupní galerie s nejprodávanějším zbožím. Tip na dárek?


Bazénová chemie, bazény a bazénové příslušenství. Specialista na bazény.


+420 777 625 667
info@beltina.cz

Barevné samolepky na zeď do dětského pokoje.
Originální samolepky na zeď vše skladem.