poradna online
Choroby a onemocnění
příznaky, příčiny a jak je léčit
Vitamíny
působení, účinky a dávkování
Minerály
působení, účinky a dávkování
Bylinky a léčivky
Blahodárné účinky bylinek
Doplňky stravy
Působení a účinky doplňků stravy

Potravinové doplňky

Mezi tyto doplňky patří různé skupiny látek. Některé - například rybí tuk - jsou součástí potravy a vědci u nich předpokládají účinnost v boji proti nemocím.
Flavonoidy, sójové izoflavony a karotenoidy jsou fytochemické látky, sloučeniny obsažené v ovoci a zelenině, které snižují riziko onemocnění a mohou zmírňovat příznaky některých nemocí.
Jiné potravinové doplňky stravy, například koenzym Q10, jsou látky přítomné v těle, mohou však být synteticky připraveny v laboratoři.
Dále sem patří například Lactobacilus acidofilus, "užitečná " bakterie žijící ve střevech. Užívá se ve formě doplňků pomáhá léčit některé poruchy zažívání.
Aminokyseliny, stavební prvky bílkovin, mohou hrát důležitou úlohu v podpoře imunitního systému a v jiných aktivitách posilujících zdraví, jsou nyní také k dostání ve formě potravinových doplňků.

Seznam potravinových doplňků

| Copyright © 2013-2020 Beltina - potravinové doplňky | Administrace | Výměna odkazů | Casino online nabídky Jedete na dovolenou do zahraničí? Sjednejte si online cestovní pojištění za nejlepší cenu.

Vířivka Villeroy & Boch pro celoroční provoz. Úsporná, zateplená, laminátová, vč. termokrytu. Nekupujte nafukovací vířivky, které vám přes zimu neslouží. Vybírejte z celoročních vířivek Villeroy & Boch nebo Jacuzzi®