poradna online
Choroby a onemocnění
příznaky, příčiny a jak je léčit
Vitamíny
působení, účinky a dávkování
Minerály
působení, účinky a dávkování
Bylinky a léčivky
Blahodárné účinky bylinek
Doplňky stravy
Působení a účinky doplňků stravy

Mražené ovoce a zelenina

Ani během zimy bychom neměli zapomínat na čerstvé ovoce a zeleninu. Regály obchodů jsou plné čerstvých plodů, ale z naprosté většiny nepocházejí z České republiky a díky nejrůznějšímu chemickému ošetření a dlouhé přepravě se dá o obsahu vitamínů a dalších prospěšných látek dost pochybovat. Zvláště během zimního období je tak mražené ovoce a zelenina hrají svou nezastupitelnou roli při přípravě jídel v restauracích i institučních jídelnách.

 

Výživoví specialisté vám zcela jistě doporučí mražené ovoce a zeleninu, protože tímto způsobem zpracování si zachovávají mnohem více vitamínů a tělu prospěšných látek než třeba kompoty či sterilovaná zelenina. Mražené plodiny jsou vám k dispozici kdykoli, ve stále stejné vysoké kvalitě.

 

Prémiový dodavatel mraženého ovoce, zeleniny a bylinek

U mraženého ovoce, zeleniny a dalších plodin je velmi důležité, aby zrály na slunci a byly sklizeny v době, kdy jsou zralé. Jedině tak je může být uchována jejich jedinečná chuť a také množství látek prospěšných pro člověka. Toto si uvědomují i v DIONE PREMIUM. Dodávají pečlivě vybrané mražené plodiny převážně od českých pěstitelů na stoly těch nejlepších restaurací a jsou spolehlivým partnerem těch nejlepších kuchařů. Na výběru ovoce a zeleniny si dávají opravdu záležet. I vy tak můžete svým hostům servírovat ovoce a zeleninu plné chuti po celý rok.

 

Kvalitní mražené ovoce a zelenina i do školních jídelen

Pro školní jídelny a další instituční stravování je výbornou volbou Agrimex, který dodává širokou řadu mraženého ovoce a zeleniny, ze velmi nízké náklady, ale zároveň v sáčcích nenaleznete žádnou drť či zmrazky. Agrimex je tedy cestou, jak zajistit kvalitní ovoce a zeleninu po celý rok, a ještě ohlídat vstupní náklady.

+420 777 625 667
info@beltina.cz

All rights reserved. Beltina 2013-2015
Beltina - prodej potravinových doplňků pro Vaše zdraví

Inzerce zdarma, bazar bez registrace. Okamžité zveřejnění inzerce.


Zahradní technika za akční ceny s dopravou zdarma a dárkem. Autorizovaný prodejce.


Tipnet.cz - nákupní galerie s nejprodávanějším zbožím. Tip na dárek?


Bazénová chemie, bazény a bazénové příslušenství. Specialista na bazény.


+420 777 625 667
info@beltina.cz

Barevné samolepky na zeď do dětského pokoje.
Originální samolepky na zeď vše skladem.