poradna online
Choroby a onemocnění
příznaky, příčiny a jak je léčit
Vitamíny
působení, účinky a dávkování
Minerály
působení, účinky a dávkování
Bylinky a léčivky
Blahodárné účinky bylinek
Doplňky stravy
Působení a účinky doplňků stravy

Domácí testy mají svůj smysl

I když to vypadá, že covid se letos stane mnohem méně nebezpečným než na začátku, stále je nutné dodržovat určitá pravidla a být maximálně ohleduplný ke svému okolí. Jednou z možností, jak toho docílit, je koupit si domácí antigenní testy. Určitě se nejedná o vyhozené peníze.


Forma ochrany

Nejefektivnějším způsobem, jak se vyhnout nákaze, je prostě nepřijít do kontaktu s žádným živým člověkem. Toto funguje stejně dobře jak proti nachlazení, tak i proti covidu. Problém je, že absolutní sociální distanc si nemůže dovolit takřka nikdo. Když už kvůli ničemu jinému, tak minimálně alespoň jednou za čas musí jít každý nakoupit.

I tak je možné vyhnout se nakažení, a sice používáním kvalitních respirátorů, které dokáží zachytit i viry, dodržováním rozestupů a omezováním komunikaci s ostatními.

V případě příznaků nachlazení či dokonce covidu je dobré si udělat v co nejkratší lhůtě antigenní test. Během pár minut je možné tímto způsobem zjistit, zdali je člověk pozitivní či nikoliv. Samozřejmě nejde o stoprocentní záležitost, ale jako výstražný semafor fungují antigenní testy více než dobře.

 

Nebolí to, když nechcete

Samotné testování není bolestivé, pokud to tedy nepřeženete se silou. Je potřeba tyčinku s vatičkou zasunout do nosu opatrně, bez zbytečného jančení. Pak jemně pootočit kolem osy v obou směrech a je hotovo.

Ovšem ani v případě nešetrného testování není potřeba se bát nějakých závažných následků. Maximum možného je narušení nosní sliznice, což je sice bolestivé a může způsobit i krvácení, nicméně se nejedná o nic závažného.

 

Nejsou drahé

Testy samotné nejsou vůbec drahé. Ty nejlevnější stojí okolo padesáti korun, dražší se pak dají pořídit lehce pod stovku.

Určitě se nejedná o velkou finanční zátěž. Navíc není potřeba jich nakupovat desítky. Vždy je však dobré mít jeden nebo dva pro strýčka příhodu připravené, a jakmile se objeví první příznaky, je vhodné si test udělat.

+420 777 625 667
info@beltina.cz

All rights reserved. Beltina 2013-2015
Beltina - prodej potravinových doplňků pro Vaše zdraví

Inzerce zdarma, bazar bez registrace. Okamžité zveřejnění inzerce.


Zahradní technika za akční ceny s dopravou zdarma a dárkem. Autorizovaný prodejce.


Tipnet.cz - nákupní galerie s nejprodávanějším zbožím. Tip na dárek?


Bazénová chemie, bazény a bazénové příslušenství. Specialista na bazény.


+420 777 625 667
info@beltina.cz

Barevné samolepky na zeď do dětského pokoje.
Originální samolepky na zeď vše skladem.