poradna online
Choroby a onemocnění
příznaky, příčiny a jak je léčit
Vitamíny
působení, účinky a dávkování
Minerály
působení, účinky a dávkování
Bylinky a léčivky
Blahodárné účinky bylinek
Doplňky stravy
Působení a účinky doplňků stravy

Co dělat, pokud máte problémy s erekcí?

V současné době problémy s erekcí trápí značnou část mužské populace, přičemž pouhých patnáct procent vyhledá odbornou pomoc. Nicméně muž s nedostatečným ztopořením penisu se stydí podělit o své trápení nejen se sexuologem, ale také se svou partnerkou. A není divu, že spousta vztahů (i dlouholetých) ztroskotá právě na špatném sexuálním životě.

Právě partnerka se stane vaší pravou rukou na této nepříjemné cestě, neboť vám poskytne psychickou oporu a motivaci. Ideálním řešením choulostivého problému s erekcí je společná návštěva specialisty. V rámci bezbolestného vyšetření vám budou kladeny cílené otázky, na jejichž základě bude stanovena diagnóza. A závěrem bude navrhnuta vhodná léčba, která z vás opět udělá postelového boha.

Poruchy erekce způsobuje celá řada příčin – od psychických problémů, přes únavu, až po vážná zdravotní onemocnění. Nedostatečné ztopoření údu může signalizovat závažnější choroby, jako například cukrovku. Ale někdy postačí pouze změna životního stylu (dostatek spánku, sportování, absence kouření a alkoholu).

Doplněk stravy jako pomoc číslo jedna

Jestliže špatně překonáváte ostych a návštěva sexuologa nepřipadá v úvahu, můžete nejprve vyzkoušet doplňky stravy určené k podpoře erekce. Velice oblíbeným doplňkem stravy je Kamagra, kterou vyrábí společnost Ajanta Pharma. Prostředek je charakteristický obsahem účinné látky jménem Sildenafil, která slouží k dosažení kvalitní a dlouhotrvající erekce. Doporučuje se užití asi 30 až 45 minut před pohlavním stykem.

Výrazně zlepšíte sexuální život a zároveň si opět zvýšíte sebevědomí. Opět bude docházet k dostatečnému prokrvení penisu. A vy můžete své partnerce předvést, že má s vámi stále co zažívat i po sexuální stránce.

Za obtíže s erekcí se stydět nemusíte, protože se jedná o mnohem častější problém, než si asi myslíte.

+420 777 625 667
info@beltina.cz

All rights reserved. Beltina 2013-2015
Beltina - prodej potravinových doplňků pro Vaše zdraví

Inzerce zdarma, bazar bez registrace. Okamžité zveřejnění inzerce.


Zahradní technika za akční ceny s dopravou zdarma a dárkem. Autorizovaný prodejce.


Tipnet.cz - nákupní galerie s nejprodávanějším zbožím. Tip na dárek?


Bazénová chemie, bazény a bazénové příslušenství. Specialista na bazény.


+420 777 625 667
info@beltina.cz

Barevné samolepky na zeď do dětského pokoje.
Originální samolepky na zeď vše skladem.