poradna online
Choroby a onemocnění
příznaky, příčiny a jak je léčit
Vitamíny
působení, účinky a dávkování
Minerály
působení, účinky a dávkování
Bylinky a léčivky
Blahodárné účinky bylinek
Doplňky stravy
Působení a účinky doplňků stravy

Jak bránit padání vlasů? Víme to

I když jste ženou, neznamená to, že se vám mohou vyhnout problémy, které jsou spojeny s padáním vlasů. Ty totiž nepostihují jenom muže. Důvodem je řada různých příčin, kam se řadí:

Pokud i vy na svém hřebenu nacházíte více vlasů, než je obvyklé, je ideální čas začít tento problém řešit. Jak? Pomocí našich tipů to zvládnete celkem snadno.

Začněte s kvalitní péčí

O vlasy je nutné pečovat. O tom není pochyb. Základem je šampon, kondicionér a vlasová maska. Ve všech případech zabraňte padání vlasů primárně tím, že vše budete nejenom správně používat, ale že se zaměříte na kvalitu. Doporučujeme dát na osvědčené možnosti, které jsou spojeny s řadou pozitivních recenzí. Také je vhodné vsadit na známé a osvědčené značky.

Chtějte po vlasech, aby rostly rychleji

Je pravdou, že tím padání přímo nezabráníte, ale docílíte toho, že ztráta vlasů nebude tak viditelná. Postupem času, až samotnou ztrátu eliminujete, tak budou vaše vlasy dokonale husté. Proto neváhejte a podpořte růst vlasů. Jak a čím? Obecně k tomu pomáhají takzvané vlasové aktivátory. Jedná se o látky, které působí v oblasti vlasové pokožky, kde stimulují růst každého vlasu. Ten neroste svým obvyklým tempem, ale roste mnohem rychleji. A to je právě onen postup, kterého chcete a musíte docílit.

Nezapomínejte na vitamíny a minerály

Jistě víte, jaké jsou pro vaše tělo životně důležité a jaké je třeba v těle mít. Věděla jste, že stejné je to i u vlasů? Ano, i ty potřebují pravidelné dávky vitamínů a minerálů. Nejenom, že díky nim budou vypadat zdravě. Docílíte také toho, že nebude docházek k onomu nepříjemnému padání, kterému zcela pochopitelně budete chtít zabránit. A jak vitamíny do těla dostat? Jsou dvě osvědčené možnosti. Buď můžete změnit své stravovací návyky, nebo je možné využívat doplňky stravy.

 Zaručený tip jak nakoupit vitamíny a minerály levněji

Podzim se blíží a sluníčko pomalu zastíní podzimní mračna. Nepříjemné podzimní počasí s sebou nese mnoho bacilů pokoušející se o naše zdraví. Buďte na podzim připraveni s vitamíny, minerály, doplňky stravy a nedovolte žádnému bacilu, aby vás porazil!

 

Nikdo z nás si nemůže dovolit stonat byť jediný týden, proto je dobré nic nepodcenit a posilovat imunitu. Jelikož na podzim nám chybí chutné letní ovoce, sluníčko a pohyb, musíme jít na posilování imunity jinak. Potřebné vitamíny dodáme v doplňcích stravy prodávané v běžných lékárnách. Jaké vitamíny a doplňky stravy nám nesmí chybět?


Podzimní únavu snížíte s vitamínem B12

Vhodné je přijímat vitamíny všech skupin, ale začít musíme u důležitého vitamínu B12. Kobalamin, jak se vitamín B12 biochemicky nazývá, je důležitý pro správnou funkci krvetvorby a je nezbytný pro správné fungování nervového systému. Naleznete ho v živočišných produktech jako je maso, vejce nebo mléko, takže pokud jste vegetarián nebo vegan zřejmě máte vitamínu B12 málo. Vitamín B12 je součástí B komplexu, který koupíte v e-shopu Lékárna.cz.

 

Sluníčko vám na podzim dostatečný příjem vitamínu D3 nezajistí

Vitamín D3 (chemicky Cholekalciferol) je přirozeně se vyskytující forma vitamínu D. V létě bývá ve velké míře vytvářen v kůži při slunečním záření, ovšem na podzim a v zimě bývá s jeho přijímáním problém a nedostatek bývá vhodné řešit suplementy. Vitamín D3 má velký vliv na celkové zdraví organismu. Nedostatek tohoto vitamínu má za následek deprese, bolesti zad, sníženou obranyschopnost organismu a zvýšení rizika zlomenin. E-shop prozdravi.cz patřící pod Vivantis má ve svém sortimentu doplněk stravy MEDPHARMA Hořčík 300 mg + vitamín D3 100 tbl, který vám dodá nejen vitamín D3, ale i důležitý minerál hořčík. Hořčík je potřeba pro správnou činnost svalů, nervů a celé řady enzymů.

 

 

Vitamín C – král mezi vitamíny, díky kterému budete zdravý jako řípa

Jaký vitamín je známý pro své blahodárné účinky na zlepšení imunity? No přece vitamín C! Už i naše maminky a babičky nás v mládí nutily přijímat tablety s vitamínem C. A dobře věděly, proč to dělají – vitamín C totiž tvoří 80 % příjmu všech vitamínů.  Zvýšený příjem vitamínu C posiluje imunitní systém, zvyšuje odolnost proti nachlazení a infekčním onemocněním. Z těchto důvodů je vítaný právě v období podzimních chřipkových epidemií. Internetová lékárna Dr. Max má celou řadu doplňků stravy s vitamínem C.

 

Nakupujte vitamíny a doplňky stravy levněji

Při posilování zdraví nesmíte zapomenou ani na svou peněženku. Naštěstí díky cashbacku od Tipli na nákupech vitamínů a nejrůznějších doplňků stravy výrazně ušetříte. Tipli vám z každého nákupu na internetu vrátí část peněz zpět. A jak je to možné? Jednoduše, Tipli má totiž dohodu s více než 450 partnerskými e-shopy, ve kterých s cashbackem od Tipli ušetříte. Do bohaté nabídky patří jak internetové lékárny jako je Dr. Max, Lékárna.cz nebo prozdravi.cz, ale i populární e-shopy Mall.cz, AliExpress, eBay.com, kasa.cz nebo NOTINO.

Jediné, co musíte pro získání cashback odměny z nákupu udělat, je zadarmo se registrovat na Tipli a překliknout se do obchodu přímo z Tipli. Pak už nakupujete, jak jste zvyklí. A šetřit jedním kliknutím se vyplatí. Registrujte se na Tipli a nakupte doplňky stravy výhodněji!Podzim se blíží, nezapomínejte na vitamíny!

Podzimní únavy, špatná nálada a málo energie jsou způsobeny ubývajícím denním světlem, ale mohou být i zapříčiněny sníženým příjmem vitamínů v porovnání s letní sezónou. Pokud podceníte důležité mikroživiny, můžete značně oslabit své tělo a zadělat si na pořádné podzimní virózy. Jak proti tomu bojovat a proč užívat vitamínové doplňky stravy?

 

Ovoce a zelenina co nejdéle!

Nejlepším zdrojem vitamínů a minerálních látek jsou ovoce a zelenina. Nejvíce prospěšných sloučenin se nachází v čerstvých produktech přímo ze zahrádky nebo z bio zemědělství. Snažte se tedy sezónu přírodních potravin prodloužit co nejdéle to půjde. Doporučená denní dávka zeleniny je zhruba 500 gramů a měla by se skládat z různých druhů. Důležitá je i pestrost jídelníčku. Platí to nejen pro dospělé, ale i pro děti. Ty potřebují podpořit imunitní systém před návratem do školních lavic, kde se to hemží bakteriemi a viry.

 

Doplňky stravy

Jakmile začnete pociťovat, že ovoce a zelenina ve své čerstvé podobě začíná pomalu ztrácet kvalitu, je na čase přidat vitamínové doplňky stravy. Vybírejte takové produkty, které obsahují spektrum prospěšných látek, jako je vitamín C, E, A, D či vitamín B12. Například Vibovit obsahuje i minerální látky, jako jsou zinek a selen.

 

Prevence onemocnění pro děti i dospělé

Pravidelné užívání doplňků stravy s vitamíny pomáhá zvýšit efektivitu imunitního systému a bojovat proti únavě. Správně živený organismus si dokáže poradit s větším množstvím patogenů v porovnání se špatně živeným tělem. Důležité je sledovat příjem minerálů a vitamínů hlavně u dětí. Zde je další důležitý bod, kterým je růst a vývoj. Každý ze stopových prvků má svůj účel a je potřeba pravidelně ho dodávat alespoň v minimálním doporučeném množství. Více informací o prospěšnost jednotlivých vitamínů najdete na http://www.vibovit.cz/.Sportovní výživa je věda

Sportovní výživa, jak už sám název napovídá, je určena především pro sportovce na vrcholové úrovni, kteří potřebují i mimo trénink dodržovat určitá omezení a užívat doplňky stravy, nebo pro sportovce, kteří jsou právě v tréninku. Jak už bylo naznačeno, spadají do ní i mnohé doplňky stravy určené pro sport. Ty však mohou bez starostí užívat i amatérští sportovci. Je totiž prokázáno, že příjem těchto přípravků může příznivě ovlivnit, a tedy usnadnit adaptaci na danou zátěž.

 

Jak vybrat vhodné proteiny?

Mezi nejrozšířenější doplňky stravy pak patří právě ty proteinové. Jejich výběr však může být jednou velkou záhadou. Ať se podíváte na jakoukoliv poradnu či diskuzi, názory se v ní vždy liší a každý doporučuje něco jiného v závislosti na tom, v jaké fázi právě jste a jaký je váš cíl. Protein neboli laicky bílkovina je základním stavebním prvkem lidského těla, a je tedy důležitá i pro nárůst svalů.

 

Mezi ty nejoblíbenější doplňky patří syrovátkové proteiny. Užívají je především ti sportovci, kterým jde o nárůst svalové hmoty a zvýšení fyzické síly. Jsou však velmi účinné také pro zachování svalové hmoty při hubnutí. Tyto přípravky je vhodné použít hned po tréninku. Naopak kaseinové proteiny jsou vhodnější na noc nebo na dobu před tréninkem, protože mají delší dobu vstřebatelnosti.

 

Kde nakupovat?

Možná si myslíte, že když nyní víte co si pohlídat, tak už bude nákup hračka, ale i tady je na místě ostražitost. Nakupovat byste měli jen od ověřených prodejců, u kterých se můžete spolehnout na jejich dobré hodnocení. Jedním z nich je například také internetový obchod efitness.cz, kde najdete velké množství jak osvědčených doplňků stravy pro sportovce, tak také dalšího sportovního a fitness zařízení. Zboží si můžete nechat buď zaslat přímo na adresu, nebo osobně vyzvednout v kamenné prodejně v Praze.Znáte hlavní přípravky spojené s pomocí proti vypadávání vlasů?

Když se řeší padání a řídnutí vlasů, je třeba omezit nejenom faktory, jako je stres, nebo například nezdravý životní styl. Je třeba myslet i na správnou pomoc. Dnes už není problém vyzkoušet různé produkty, které koupíte pohodlně online. A co je používáno nejvíce? Podívejte se.

Minoxidil

 

Jedná se o unikátní produkt, o kterém musíme říci, že byl objevený v podstatě náhodou. Ještě že se tak stalo, jelikož pokud jde o podporu růstu vlasů, jedná se o jeden z nejvíce doporučovaných produktů, které na trhu existují. Zkušenosti s Minoxidilem jsou vesměs pozitivní. A to jak u mužů, kterým vlasy padají častěji, ale pochopitelně i u žen. I ty daný problém může trápit a tento produkt jim pomůže. Navíc nemá žádné vedlejší účinky, jako je:

Klasické vlasové aktivátory

 

I to jsou produkty, které lze vyzkoušet, pokud chcete proti padání vlasů bojovat. Jedná se o produkty, které jsou často nanášeny na samotnou pokožku hlavy. Zde ji nejenom vyživují – podobně jako výše popsaný produkt, ale mohou také stimulovat krevní oběh. Vlivem toho dochází k lepšímu prokrvování, což je důvodem, že jsou vlasové folikuly aktivovány a může dojít k opětovnému nastartování výrazného růstu.

 

Vitamíny pro vlasy

 

Že lidské tělo potřebuje vitamíny, o tom není pochyb. Připomeňme však, že je potřebuje nejenom ke svému fungování, ale i k růstu vlasů. Proto jsou dobrou volbou doplňky stravy, které dokážou jak podpořit růst, tak zlepší i kvalitu samotných vlasů. Jaké jsou dnes hitem? Jsou to oblíbené vitamíny na vlasy. První z nich je řasa chlorella, druhým je spirulina a třetí je zelený ječmen. Kombinace všech těchto tří zajistí, že bude tělo nejenom dobře fungovat jako celek, ale že i vlasy budou dokonale růst a skvěle vypadat. I tudy, tedy pomocí přírodních produktů, může vést cesta k vaší dokonalé kráse.

 +420 777 625 667
info@beltina.cz

All rights reserved. Beltina 2013-2015
Beltina - prodej potravinových doplňků pro Vaše zdraví

Inzerce zdarma, bazar bez registrace. Okamžité zveřejnění inzerce.


Zahradní technika za akční ceny s dopravou zdarma a dárkem. Autorizovaný prodejce.


Tipnet.cz - nákupní galerie s nejprodávanějším zbožím. Tip na dárek?


Bazénová chemie, bazény a bazénové příslušenství. Specialista na bazény.


+420 777 625 667
info@beltina.cz

Barevné samolepky na zeď do dětského pokoje.
Originální samolepky na zeď vše skladem.