poradna online
Choroby a onemocnění
příznaky, příčiny a jak je léčit
Vitamíny
působení, účinky a dávkování
Minerály
působení, účinky a dávkování
Bylinky a léčivky
Blahodárné účinky bylinek
Doplňky stravy
Působení a účinky doplňků stravy

Šungitový aplikátor je skvělým doktorem

 

Je až k nevíře, kolik zdravotních problémů může jeden zdravotnický přípravek odstranit. Že jste tento pojem „šungitový aplikátor“ ještě neslyšeli? Možná vám více napoví označení Kuzněcova podložka. Ta byla již v dobách našich babiček součástí každé domácnosti – protože již tehdy se vědělo, jaké skvělé účinky na lidský organismus tato podložka skýtá. Nechte se jimi překvapit také!

Jak jednoduché!

Na první pohled tato podložka připomíná lože fakíra – to je možná také z důvodu, že byl aplikátor vyvinut postupně z pěnové podložky, jež byla poseta kovovými hroty. Dnes už je, bohudík, jeho forma mnohem lidštější. Jedná se o fólii či textilní podložku, na které je množství platových koleček s hroty. Můžete ji použít jak na nohy, tak si na ni třeba lehnout s bolavými zády – záleží na její velikosti.

 

Jaké jsou účinky?
Šungitový aplikátor má soustu blahodárných účinků na lidský organismus, jako například:

Ženy také ocení fakt, že navíc díky lepšími krevnímu oběhu snížíte ukládání tuku v problémových partiích okolo beder.

 

Jaké jsou největší výhody?
Jeho účinky nastupují opravdu rychle, což potěší při akutní bolesti, například v případě „rupnutí v zádech“. Zároveň je výhodou, že prostě nemusíte nikam chodit, aplikátor jednoduše položíte na zem a můžete se začít „léčit“. Netřeba ani žádných anatomických znalostí – pokud to samozřejmě nebudete přehánět a aplikátor používat bezpečně, aby vás tento uvolňovací proces nebolel. Pokud budete aplikátor používat dlouhodobě, pocítíte jeho trvalý léčebný účinek.

 

Máte doma také jeden nebo už si ho pořizujete?Proč dát přednost keramickému dřezu: 12 důvodů, proč si vybrat právě tento materiál a k jakému stylu kuchyně se nejlépe hodí

Proč dát přednost keramickému dřezu? Jsou to jeho výjimečné vlastnosti, díky kterým je tento druh materiálu stále více oblíbený. Velkou předností je snadná údržba, ale to není jediný důvod k jeho koupi. Důvodů je celá řada a k jejich odhalení pomůže i tento text.


Keramika se hodí zejména k přírodním materiálům, což ocení především ti lidé, kteří plánují kuchyni v rustikálním a retro stylu.

 

Proč dát přednost keramickému dřezu - důvody, které přesvědčí

Ačkoliv vypadá křehce, není třeba se o něj bát. Právě naopak, kvalitní keramický dřez se vyznačuje:

1. tvrdostí, pevností a odolností proti otěru

2. tuhostí, díky čemuž tlumí vibrace

3. pevností a odolností proti nárazu

4. odolností vůči chemikáliím

5. tepelnou odolností

6. speciální hladkou glazurou bez spár

7. výběrem různých barev

8. stálobarevností

9. snadnou údržbou

10. nadčasovostí

11. exkluzivitou

12. dlouhou životností

 

Tvrdost a odolnost proti otěru

Ačkoli se může zdát, že tyto modely jsou křehké a snadno se rozbijí, není tomu tak. Vzhledem k tvrdosti keramiky jsou velmi pevné a také odolné proti poškrábáním nebo vrypům. Povrch nepoškrábe ani smýkání kastrolů a hrnců po dně.

 

Tuhost

Díky tuhosti je tlumen přenos vibrací, takže při používání dřez nehlučí a baterie nerezonují a neviklají se. Pokud se používá drtič odpadu, taktéž k rezonanci nedochází.

 

Pevnost a odolnost proti nárazu

Díky pevnosti se neponičí pádem hrnce nebo jiného těžkého předmětu. Odolnost proti nárazu je opravdu vysoká.

 

Odolnost vůči chemikáliím

Materiál je inertní, saponáty ani jiné domácí chemikálie ho nepoškodí, nevznikají žádné fleky ani vyleptaná místa.

 

Tepelná odolnost

Keramika bývá vypalována při vysokých teplotách nad 1200°C. Tak vysoká teplota se v kuchyni ničím nedosáhne. Ať už dojde k ukápnutí horkého oleje nebo odložení žhavého hrnce, k poškození nedojde.

 

Speciální glazura a žádné spáry

Velkou výhodou je neporéznost glazury, nejsou v ní žádné póry ani miniaturní škvíry, ve kterých by se držely bakterie či jiné mikroorganismy, nečistota, barviva ani žádné další nežádoucí látky. Jsou tedy vysoce hygienické a to je především v kuchyni vždy vítáno.

 

Výběr barev

Tyto modely nebývají jen zářivě bílé, ale vyrábí se v různých, zejména přírodních barvách, nejčastěji v matném provedení. To umožňuje skvělé sladění s ostatními prvky prostoru.

 

Stálobarevnost

Barvy jsou stálé díky probarvení, neblednou, zůstávají stejné celou životnost tohoto komponentu. A navíc - bílá zůstává stále zářivě bílá, žádné zažloutnutí nebo zašednutí se neobjeví ani po létech.

 

Snadná údržba

Nic v kuchyni se nečistí snáz, než tento povrch. K čištění stačí běžný prostředek na nádobí nebo jemný tekutý písek. Čistit stačí jemně

Vynikající je, že nejsou vidět žádné zaschlé kapky vody, neexistuje vodní kámen. Prostě ideální řešení.

 

Nadčasovost

Jsou sice výkřikem poslední módy, ale svou elegancí, univerzálností a jednoduchostí patří a budou patřit do každé doby.

 

Exkluzivita

Jsou jedinečné, jsou výjimečné, slaví velkolepý návrat do kuchyní. Svým designem pozvedají celkovou úroveň.

 

Dlouhá životnost

Už seznam vlastností, uvedený výše, napovídá, že životnost takových kousků je opravdu vysoká, srovnatelná s dřezy nerezovými.

 

Rustikální styl, retro a přírodní materiály - ideální pro použití keramických dřezů

Doba, kdy se spousta lidí vrací k přírodním materiálům, k použití těchto modelů přímo vybízí. Kde se nejlépe uplatní? Jsou to především kuchyně:

- rustikální

- retro

- provance

- staré francouzské

- světlé s přírodními materiály

- moderní minimalistické

V takovýchto stylech se pro sjednocení designu používají další keramické prvky - dlažby, obklady, doplňky, používá se kámen a dřevo.

Zvláštní kapitolou jsou moderní minimalistické kuchyně, kde se snoubí jednoduchost, strohost a funkčnost s luxusem. Právě tady je keramický dřez onou pomyslnou třešničkou na dortu.

Prošli jsme jednotlivé vlastnosti keramických dřezů. Teď už víte, proč si vybrat právě takový, ke kterým materiálům se hodí a do kterého stylu nejlépe zapadnou. Využijte nabyté znalosti a vyberte si ten svůj!

Jaký model byste si vybrali vy? Je to ten pravý materiál pro vás? Líbí se vám představa starobylé a zároveň moderní kuchyně? Podělte se s námi v komentářích o váš názor!Jak se zbavit bakterií a nečistot v bytě? Pořiďte si klimatizaci

Přestože pravidelně uklízíte, neznamená to, že se ve vaší domácnosti nemohou množit bakterie a vznikat pro zdraví nebezpečné nečistoty. Pokud tedy hledáte způsob, jak se těchto neduhů, kvůli nimž vznikají mimo jiné alergie, zbavit, podívejte se na následující tipy.

 

Dýchejte zdravější vzduch díky moderním klimatizacím

Věděli jste, že jen ve vzduchu se ukrývá obrovské množství bakterií, alergenů a virů? Jestliže patříte mezi citlivější jedince, přítomnost různých nečistot ve vzduchu pro vás může být škodlivá. Snadno však můžete docílit čerstvého vzduchu, a to za pomocí moderní klimatizace. Ano, čtete správně, klimatizace do domu mají pozitivní dopad na zdraví členů domácnosti. Třeba modely od Samsungu nejenže ochlazují okolní vzduch, ale disponují ještě funkcí Virus Doctor, která je schopna díky speciálním filtrům odstraňovat nečistoty ze vzduchu.

 

Pravidelně větrejte všechny pokoje

Plísním, bakteriím a virům se velice dobře daří ve vlhkém a suchém prostředí, a proto dbejte na to, abyste pravidelně větrali všechny místnosti. Zase na druhou stranu, větrání hlavně během květenství neocení alergici, a proto se opět dostáváme ke zlaté střední cestě, kterou je klimatizace. Zařízení totiž dokáže udržet v interiéru konstantní vlhkost a teplotu, a tím pádem se bakterie a viry přestanou množit.

 

Jak vybrat klimatizaci?

Do menších bytů a domů postačí nástěnná klimatizace, která se pyšní nižší pořizovací cenou, jednoduchou instalací a obsluhou. Jestliže vlastníte větší byt či dům, zaměřte se spíše na kazetové klimatizace, jež jsou praktičtější a montují se pod strop. Pokud potřebujete poradit s výběrem, údržbou, ale i montáží, obraťte se na specialistu v oboru. Podívejte se na webové stránky czechklima.cz, kde najdete všechny potřebné informace nejen o firmě, ale také o nabízených produktech.Jak se stát hroudou masa přes noc

 

Předvánoční stres, finance, faktury, přesčasy a po té zasloužené volno které se protáhne na půl roku? Určitě nejste sami. Nebo jste ještě ani nezačali, ale přitom o tom sníte už od první třídy? Ať už patříte do první nebo druhé skupiny, platí pro vás stejná pravidla: 

 

Pravidlo 1) Na pohodu. Tohle může znít někomu velmi podezřele. Cesta k velkým svalům že začíná takto? Cvičením na pohodu? Ale je to tak. Pokud jste ještě nikdy necvičili, jste schopni poznat nárůst síly a svalů už z pouhých pár kliků denně. Čím ale cvičíte déle, je to těžší a těžší a vy musíte přidávat. Nicméně ze začátku se snažte cvičit spíš pravidelně a brutální tréninky z filmů nechte profesionálům nebo si je nechte na dobu za pár let, když už to nepůjde tak lehce. Nemusíte se hned po prvním tréninku plazit jako Meresjev. 

 

Pravidlo 2) Jste to co jíte. Nestíháte, neradi vaříte a nebo to neumíte? I pro vás je zde řešení. Zkuste zkvalitnit alespoň stravu po tréninku. Dopřejte si kvalitní protein, který vám umixují už v posilovně a nebo si noste svůj. Poté si dopřejte asi za hodinu kvalitní porci masa a nějaké dobré přílohy. Tady se nebojte najíst se jako divá zvěř. Některé studie uvádějí, že jídly po tréninku naberete až 70% svalů. A to se vyplatí!

 

Pravidlo 3) Ruce až na konec. Cože? Zvýšil se vám právě tlak a už míříte ke křížku a chystáte se zavřít tuhle stránku? A co to první dočíst? Pokud se budete soustředit na tréninky rukou, neporostou vám záda, prsa, ramena a nohy. Nakonec vám neporostou ani ruce, protože tělo funguje jako celek a pokud chcete opravdu nabrat, musíte nabrat na celém těla a jako vedlejší efekt naberete i na rukou, které si samozřejmě také zacvičíte, ale až jako odměnu na konci tréninku.

 

Pravidlo 4) Lepší trochu než vůbec.  Začali jste cvičit, ale poslední dobou vám to nevychází a tak raději než abyste šli jednou za čas, nejdete vůbec? Chyba. I pokud půjdete alespoň jednou za 14 dní a dopřejete si občas pár kliků, shybů, zkracovaček nebo se jinak protáhnete, tak vaše hormony a tělo budou pracovat úplně jinak a nebude to ztracený čas. Daleko rychleji se pak vrátíte do formy.Jak pečovat o permanentní make-up a podpořit výsledek i jeho životnost? Naučíme vás to!

Metoda dočasného líčení přináší ženám celou řadu výhod, ovšem pouze za předpokladu, že vědí, jak pečovat o permanentní make-up. O tom by vás měli informovat při návštěvě kosmetického salónu, kde zákrok podstoupíte. Pojďme se ale podívat na obecné zásady, které byste měla dodržet, aby došlo k dokonalému výsledku.

Podcenění následné péče může více či méně negativně ovlivnit výsledek nebo ještě hůře, způsobit nepříjemné komplikace.Permanentní make-up je speciální technika, která spočívá v aplikaci přírodního barviva do horní vrstvy kůže. Oproti klasickému tetování nezanechává doživotní následek. Pigment neproniká tak hluboko do kůže. Svou barvu zachová po dobu několika měsíců až let, než je třeba jej obnovit.

Stěžejním momentem péče o permanentní make-up je doba bezprostředně po aplikaci a doba hojení. 

Právě v tomto čase dochází k regeneraci tkáně a stabilizaci pigmentu. Obecným a nejdůležitějším pravidlem, které platí pro všechna místa aplikace jakoukoliv technologií, je dodržení hygieny. Správnou hygienu zajistíte tím, že v den zákroku se místa nebudete dotýkat ani ho omývat vodou. Jedině tak podpoříte proces hojení bez zánětů, otoků a dalších nežádoucích projevů. Další pravidla následné péče jsou individuální podle místa aplikace. 

Jak pečovat o permanentní make-up obočí

I v případě dočasného líčení obočí platí, že by se po aplikaci mělo udržovat čisté bez nanášení kosmetických přípravků. Obočí 3-4 dny neomývejte ani čistou vodou. Během prvních pár dnů po aplikaci se také vyhýbejte nadměrnému pocení a slunci. 

Obočí a jeho okolí umožněte přirozené hojení a v žádném případě nesloupávejte stroupky. Barva bude během prvních dnů poměrně výrazná, ale nelekejte se. Postupem času dojde ke stabilizaci pigmentu a budete se moci těšit z dokonalého obočí například po 3D microblandingu.


Jak pečovat o permanentní make-up rtů

Pokud zvažujete permanentní make-up rtů a jste náchylná na tvorbu oparů, nezapomeňte pár dnů před procedurou užívat B-komplex pro případ, že by se měl opar vytvořit před zákrokem nebo v době hojení. 

Po aplikaci rty 2 dny neomývejte ani čistou vodou. V den zákroku vynechejte i čištění zubů. Rty neolizujte a vyhněte se polibkům. Minimálně 3 dny používejte k pití brčko a nejezte silně zbarvené potraviny. 

V době hojení i po zahojení chraňte rty před UV zářením, které zkracuje životnost permanentního make-upu rtů nebo způsobuje nežádoucí změnu pigmentace.

Pokud tento zákrok podstoupíte, v letních měsících nezapomínejte na balzámy a krémy s ochranným filtrem, díky kterým předejdete blednutí.


Jak pečovat o permanentní make-up očních linek

U permanentního make-upu očních linek je čistota důležitá ze všech míst nejvíce. I zde platí neomývat ani čistou vodou alespoň 2 dny. V místě aplikace ani kolem očí nenanášejte žádné krémy a masti. 

V době 1 až 2 týdnu nepoužívejte řasenku ani jinou dekorativní kosmetiku určenou na oči a její okolí. Oči budou po aplikaci pravděpodobně mírně oteklé doprovázené jemným pálením. V takovém případě můžete použít oční kapky. 

Pokud dodržíte správnou péči v době hojení a předejdete nežádoucím komplikacím, máte v podstatě vyhráno. Permanentní make-up po zahojení neobnáší žádnou speciální péči. Jeho výdrž závisí především na věku klientky, podle toho jak rychle se obměňuje kůže, a na tom, jak její pleť zpracuje pigment. Přesvědčil vás fakt, že dočasné líčení nevyžaduje náročnou péči, k tomu, abyste podstoupila zákrok?+420 777 625 667
info@beltina.cz

All rights reserved. Beltina 2013-2015
Beltina - prodej potravinových doplňků pro Vaše zdraví

Inzerce zdarma, bazar bez registrace. Okamžité zveřejnění inzerce.


Zahradní technika za akční ceny s dopravou zdarma a dárkem. Autorizovaný prodejce.


Tipnet.cz - nákupní galerie s nejprodávanějším zbožím. Tip na dárek?


Bazénová chemie, bazény a bazénové příslušenství. Specialista na bazény.


+420 777 625 667
info@beltina.cz

Barevné samolepky na zeď do dětského pokoje.
Originální samolepky na zeď vše skladem.