poradna online
Choroby a onemocnění
příznaky, příčiny a jak je léčit
Vitamíny
působení, účinky a dávkování
Minerály
působení, účinky a dávkování
Bylinky a léčivky
Blahodárné účinky bylinek
Doplňky stravy
Působení a účinky doplňků stravy

6 důvodů, proč hýčkat vlasy výtažky z lopuchu

 

Lopuch je velmi nevýrazná rostlina - mnozí ji považují za otravný plevel se silnými a dlouhými kořeny, kterých se dá těžko zbavit. Avšak věděli jste, že má tato rostlina i příznivé účinky?

 

1. Pomáhá v boji proti lupům

Lupy se vyskytují tam, kde je suchá pokožka. Tato je dehydratovaná, což je příčinou nedostatečného pitného režimu nebo používáním nevhodných kosmetických přípravků. Avšak příčin může být více, například přemnožení kvasinek a podobně. Kořen lopuchu je proti těmto neduhům velmi účinný. Jeho odvarem si můžete pokožku hlavy oplachovat - jeho výtažky jsou součástí i přírodních šamponů, tinktur, sér, balzámů apod.

 

2. Působí proti padání vlasů

Lopuch obsahuje nespočet antioxidantů, které neutralizují škodlivé radikály. Tyto volné radikály způsobují záněty a poškozují vlasové folikuly, čímž dochází k vypadávání vlasů. Dnešní trh nabízí velké množství vlasové kosmetiky, obsahující výtažky z kořene lopuchu. Séra nebo tinktury se pravidelně aplikují masáží do pokožky hlavy.

 

3. Podporuje růst vlasů

Lopuch nezastavuje jen padání vlasů, jeho účinky jsou tak bohaté, že navíc růst vlasů podporuje. Pokožku ozdravuje, dodává potřebné látky a tím dochází ke zvýšenému růstu. Díky jeho síle dochází i k tomu, že se vlasy přestávají mastit a opticky dodává na jejich objemu.

 

4. Posiluje řasy a obočí

Není tajemstvím, že kořen lopuchu podporuje i růst řas a obočí. Tak jako má účinky na vlasy, tak účinkuje i na řasy a obočí.

 

5. Posiluje imunitu

Lopuch obsahuje významné množství vitamínu C a vitamínu E, které působí jako antioxidanty v těle, aby eliminovaly volné radikály, což znamená, že lopuch je hlavním posilovačem našeho imunitního systému. Tyto antioxidanty jsou spojeny se prevenci infekcí, snížení rizika rakoviny, podporuje správný růst a regeneraci buněk těla a tkání. Jelikož z naší imunity čerpají i vlasy, je dobré ji podporovat.

 

6. Léčí kožní problémy

Tato rostlina je široce využívána i k léčbě akné, různým kožním zánětům, lupénce, ekzémům apod. Jeho antibakteriální účinky tyto problémy dokáží eliminovat nebo nadobro se jich zbavit.

 

Nepodceňujte sílu lopuchu a věřte jeho léčivým účinkům.sssssVyžeňte ze sexu nudu!

Sex má rád snad každý. Jsou s ním totiž spojeny veskrze příjemné fyzické prožitky a těch není nikdy dost. Ale stejně jako každý den nesvítí slunce, tak každý den ty prožitky nemusí být na takové úrovni, na jaké bychom si je představovali. Pak je na místě nasadit účinnou terapii. 


Není nic horšího než nuda v sexu. Když nás to zkrátka s partnerem přestává bavit. Pokud je na vině rutina přezdívaná zabiják sexu, máme pro vás několik tipů.

Došly vám nápady?

Šťávu sexu můžete dodat několika způsoby. Někdy bývá problémem obyčejný nedostatek inspirace. Zkrátka už nevíte, co byste v té posteli měli provádět. V tom případě doporučujeme inspiraci znovu nabýt.

 

Inspirujte se!

Spoustu inspirace nabízí například sexhop ruzovyslon.cz, obzvláště podkategorie magazín se spoustou článků na různá témata. Z nich se například dozvíte, jak natrénovat vaginální orgasmus, jak zkvalitnit partnerovu či přímo vaši erekci, nebo co to je pegging. Najděte si chvilku a články si pročtěte. Třeba narazíte na něco, co upoutá vaši pozornost. A pak už bude zbývat jen to vyzkoušet v praxi.

 

Vyzkoušejte erotickou masáž

V magazínu online sexshopu ruzovyslon.cz se také dozvíte, že nemalé oživení do sexu přinášejí erotické masáže. Masírovat se máte možnost nechat ve speciálních a k tomu určených salonech, ale také se je můžete naučit sami poskytovat – třeba prostřednictvím názorných videokurzů.

 

Afrodiziaky ke zvýšení sexuálního apetitu

Je vaším problémem nedostatek sexuálního apetitu? V tom případě doporučujeme nasadit účinná afrodiziaka. Ta nebudete muset sbírat při úplňku v lese, ale opět stačí navštívit sexshop, ať již kamenný či online. Speciální preparáty zlepšují nejenom náladu, ale i prokrvení penisu. Výsledkem pak je kvalitní erekce, bez které se dobrý sex neobejde.

 

Nové sexuální praktiky?

Zřejmě víte, že sex není jen o misionářské poloze, popřípadě ještě o poloze na koníčka. Co takhle vyzkoušet něco nového? Spoustu příjemných prožitků přináší například fisting, což je sexuální praktika, při níž se do vagíny zasouvá celá ruka, nebo alespoň pěst, ať již přímo vaše, nebo umělá. Tato umělá hračka ženám přináší pocit plného vyplnění, po kterém mnohé přímo šílí.

https://www.youtube.com/user/sloncz2

Nechte se spoutat

Už jste se někdy nechali spoutat? Pokud ne, tak to vyzkoušejte. Použít můžete hedvábný šátek, nebo speciální a k tomu určená pouta na ruce. Těmi partnera připevněte k rámu postele. Uvidíte, jak se vám pak oddá. Stejně dobře fungují i pouta na nohy. S nimi můžete spoutat jak muže, tak i ženu. Co bude následovat, je jen na fantazii druhé strany. Ovšem pod podmínkou, že s tím spoutaný (či spoutaná) bude souhlasit.

 

Sex jako sport

Na závěr bychom pro vás měli jednu radu. Zkuste sex vnímat jako sportovní disciplínu. A víte, jak to ve sportu je? Bez pravidelného tréninku se nikam neposunete. V sexu také ne. Začněte proto hned teď.Milujete sushi? A znáte základní druhy japonského pokrmu?

Sushi je dnes velmi oblíbený pokrm, který vyhledáváme s velkou oblibou. Dokonce také využíváme rozvoz sushi z mnoha sushi barů nebo sushi restaurací, které sídlí v našem blízkém okolí. Sushi je typický japonský pokrm, za kterým se lidé dokonce sjíždí i do dalekého Japonska. Je to pro mnoho lidí důvod, proč se do Japonska vydat. Pokud patříte k milovníkům tohoto jídla, určitě dokážete vyjmenovat alespoň některé druhy japonského pokrmu. Pokud ne, přinášíme vám základní druhy sushi, které stojí za vyzkoušení.

 

Pokud jste nevyrůstali v Japonsku nebo jste si sushi zamilovali nedávno, možná nedokážete základní druhy sushi vyjmenovat. Ohromte však své přátele tím, kolik toho o sushi víte, a vyjmenujte alespoň níže uvedené základní druhy.

 

Maki

K základním druhům sushi patří rozhodně maki. V japonštině znamená slovo “maki” rolku nebo něco srolovaného. Maki je tedy rolka, která se nejčastěji plní rýží, rybou a zeleninou, následně je obalená v mořské řase.

Maki se připravuje v mnoha podobách a v mnoha různých variantách. Setkat se můžete třeba s uramaki nebo s futomaki.

 

Nigiri

Nigiri je další sushi klasikou. Jedná se o rýžový váleček, na který se vkusně naaranžuje kousek syrové ryby nebo kousek zeleniny (může se nahoru dát i vaječná omeleta). Nigiri mají v oblibě hlavně ti, kteří si chtějí vychutnat plnou chuť suroviny, jež se pokládá na rýžový váleček.

 

Rolls

I když se jedná spíše o západní výtvor, dostal se s pompou také do Japonska. K nejznámějším rolls patří California roll, která je plněná okurkou, avokádem, také krabí tyčinkou, majonézou a rýží, jež je obalená v sezamu. Samozřejmě existuje daleko více alternativ a podob tohoto druhu sushi. Do takzvaných Philadelphia roll se přidává třeba oblíbený krémový sýr, který obvykle v Česku používáme do dezertů jménem cheesecake.Jak získat dokonalý úsměv

Návštěvu zubaře má mnoho z nás spojeno s nepříjemnými vzpomínkami. Špatné zkušenosti z dětství se pak těžce překonávají i v dospělém věku. Při slově zubař se nám vybaví bolest a strach. Často tak návštěvu stomatologa odkládáme. Moderní stomatologie je přitom obor, který se neustále vyvíjí. Díky špičkovým specialistům a nejnovějším přístrojům se už opravdu nemusíme ničeho bát. Většina ošetření navíc probíhá v lokální anestezii.


Zubní korunka na míru

Důkazem toho, jak stomatologie pokročila, je unikátní přístroj CEREC®. Tento stomatologický robot pracuje na principu 3D modelace. Přístroj dokáže během chvíle naskenovat naši ústní dutinu a navrhnout tvar veškerých zubních náhrad. Detailně přesné plomby nebo třeba zubní korunky poté robot zvládne během pár minut vyrobit. Vše v zubní ordinaci stomatologické kliniky.

 

Plomba za pár minut

Stomatologický robot dokáže vyrobit i keramické výplně (plomby) nebo můstky. Bez přístroje CEREC by jejich tvorba v laboratoři trvala i několik týdnů a vyžádala si několik našich návštěv v zubní ordinaci. Dnes skenování, výroba náhrady i ošetření od stomatologa probíhá pouze během jedné návštěvy.

 

Ošetření pomocí mikroskopu

Kromě CERECU pracují pražští odborníci z kliniky Mediestetik i s dalšími moderními přístroji. Patří mezi ně například unikátní stomatologický operační mikroskop. Přístroj stomatologové využívají především k léčbě našich zubních kanálků. Díky až 30násobnému zvětšení vidí zubaři naši ústní dutinu opravdu do nejpodrobnějších detailů. Pomocí mikroskopu tak dokáží bez problému rozlišit zdravou a infikovanou tkáň a zajistit nám tu nejefektivnější léčbu. Špičková práce stomatologů v kombinaci s nejmodernějšími přístroji nám zajistí opravdový komfort. Mít zdravé a krásné zuby nebylo nikdy snazší!  +420 777 625 667
info@beltina.cz

All rights reserved. Beltina 2013-2015
Beltina - prodej potravinových doplňků pro Vaše zdraví

Inzerce zdarma, bazar bez registrace. Okamžité zveřejnění inzerce.


Zahradní technika za akční ceny s dopravou zdarma a dárkem. Autorizovaný prodejce.


Tipnet.cz - nákupní galerie s nejprodávanějším zbožím. Tip na dárek?


Bazénová chemie, bazény a bazénové příslušenství. Specialista na bazény.


+420 777 625 667
info@beltina.cz

Barevné samolepky na zeď do dětského pokoje.
Originální samolepky na zeď vše skladem.