poradna online
Choroby a onemocnění
příznaky, příčiny a jak je léčit
Vitamíny
působení, účinky a dávkování
Minerály
působení, účinky a dávkování
Bylinky a léčivky
Blahodárné účinky bylinek
Doplňky stravy
Působení a účinky doplňků stravy

Crossfit. Objevte tento fenomén!

Co je Crossfit? Možná jste toho o něm už spoustu slyšeli a divíte se proč má sousedka na lednici magnet s nápisem "i love crossfit", ale proč je tolik zajímavý a tolik oblíbený? Zkusíme vám to na následujících řádcích vysvětlit.

 

Pokud děláte jakýkoliv sport, soustředíte se na věci které v tom daném sportu potřebujete a nic jiného vás vlastně nemusí zajímat. Pokud jste běžec na dlouhé tratě, tak vás zcela jistě nebude moc zajímat vzpírání, pokud vzpěrač, tak výkon na dlouhé trati je pro vás doslova k ničemu (je dokonce kontraproduktivní). Pokud budete dělat Kalistheniku, budete mít silný vršek těla, ale slabý spodek těla a takhle by se dalo pokračovat asi do nekonečna. Pokud byste ale dělali Crossfit a šli na to takto, tak byste měli problém. V Crossfitu se totiž kloubí jak síla, tak vytrvalost a šikovnost.

 

Musíte být totiž fit v mnoha aspektech sportu. Potřebujete: výdrž, vytrvalost, pružnost, výbušnost, mobilitu, přesnost, gymnastickou průpravu. Popravdě se z vás musí stát nový Terminátor.

 

Crossfitové tréninky jsou tak kombinací vzpírání (a ne zrovna s malými váhami) a cviků jako je nadhoz, trh. Gymnastiky s klikami ve stojce, shyby či muscle-upy na kruzích v kombinaci s vytrvalostní složkou jako je například běh, plavání, skákání přes švihadlo. Samozřejmě potřebujete být ve všem dobří a v tom je ten pověstný háček. Pokud vzpíráte a zvedáte víc a víc, tak k tomu většinou patří i nabírání svalové hmoty, protože svaly tak prostě reagují, ale pokud jste těžcí, máte zase větší problém s během. Pokud se prostě moc věnujete jednomu aspektu, tak ztrácíte na tom dalším. V Crossfitu tedy vítězí balanc. Závodníci musí být připraveni v každé disciplíně která vás napadne. Velmi často dopředu dokonce netuší z čeho závody budou sestávat. Závody jsou pro ně někdy jedno obrovské překvapení. Jako když před pár lety zařadili trojskoky přes švihadlo. V crossfitu jsou tzv. Double unders (dvojskoky) velmi oblíbené, ale málokdo měl natrénované trojskoky a spousta závodníků na tom vyhořela. V Crossfitu tedy opravdu vítězí všestrannost.Mají vaše děti reflexní vestu?

Být vidět je v mnoha oblastech dobré, bavíme-li se obrazně, ale někdy to platí i doslovně. Podstatné je to především pro účastníky provozu na pozemních komunikacích. Jste-li řidič, určitě máte ve své výbavě reflexní vestu. A co vaše dítě? Je vidět, když se pohybuje venku?

 

Reflexní vesty pro děti

Reflexní vesta je (nejen) pro bezpečí dětí důležitá. Je třeba si uvědomit, že se venku pohybují i za snížené viditelnosti. Že si nehrají venku za tmy? A co cesty do školy? Minimálně v zimních měsících je ráno ještě šero, nehledě na to, že za sychravého počasí je také hůře vidět. 
Vezměte v potaz, že řidič jede určitou rychlostí, a i když nepřekračuje dovolenou rychlost (a že mnozí bohužel ano) za snížení viditelnosti může mít značný problém zaregistrovat dítě. Často si ho všimne až na poslední chvíli a pak je těžké rychle zareagovat. Díky vestě bude vaše ratolest vidět až na vzdálenost 200 metrů. Řidič ji uvidí včas a zabrzdí. 
Nezapomínejte ani na další reflexní prvky, třeba na aktovce. Nejen pro děti jsou vhodné zviditelňující pásky. Jsou jednoduché. Snadno je dáte na tašku, kočárek, kamkoliv.
Samozřejmě kromě toho, že svého potomka vybavíte na cestu do školy a ze školy vestou, nezapomeňte ho poučit (nejlépe opakovaně) o nutnosti se před přecházením vozovky pořádně rozhlédnout, zákazu přecházení na červenou atd. 


Kde koupit reflexní vestu?

Rozhodli jste se koupit reflexní vestu pro své dítě, případně pro sebe, a nevíte, kde ji sehnat? Podívejte se do internetového obchodu Altima.cz. V něm si vyberete z rozmanitých produktů. Některé jsou s potiskem, aby se i dětem líbily. Liší se rovněž zapínáním. 
V uvedeném e-shopu najdete mnoho dalších zvidelňujcícíh předmětů. Kromě oblečení to jsou prvky na kolo, přívěšky, pásky, samolepky, připínací odznaky, taháčky na zip atd. 
Ne před vším nebezpečím své děti uchráníte. Můžete však snížit pravděpodobnost, že se jim něco stane při přecházení silnice.
Květiny v domácnosti přispívají k vašemu zdraví

V žádné pořádné domácnosti by neměly chybět květiny. Ať už na stolech, případně v květináčích na parapetech. Je dobré si uvědomit, že nejde jen o okrasnou záležitost, rostlinky totiž přispívají k vašemu zdraví.

 

Zdravější vzduch a zkrášlení domova

Jak známo, květiny přispívají k okysličování vzduchu. Tam, kde chybí, je vzduch horší. Může se vám pak během dne hůře dýchat, jste více unavení a organismus obtížněji regeneruje.

Je pravdou, že sehnat čerstvé květiny nemusí být lehké, pokud zrovna nebydlíte v blízkosti nějakého dobrého květinářství. To je problém nejen na vesnicích, ale i v okrajových částech velkých měst, hlavní město Prahu nevyjímaje.

 

Nemáte čas na nákup? Objednejte si květiny online

Dnes už nemusíte ztrácet drahocenný čas běháním do obchodů, abyste si mohli koupit nějakou tu květinku, a zkrášlit tak svoji domácnost. Dají se totiž objednat online i s dovozem. Doručení květin do 24 hodin od objednání garantuje kupříkladu společnost Kytice Expres, jež je svým zákazníkům dováží nejen po Praze, ale po celé České republice a také na Slovensku. Rozvoz květin Praha je navíc skutečně expresní, na vámi uvedenou adresu v hlavním městě vám objednávku doručí během 1 – 2 hodin.

 

Čerstvé kytky mnoha odrůd

Firma nabízí takřka nepřebernou škálu květin. Jsou vždy čerstvé, společnost je nakupuje na květinové burze, kde je zaručena jejich vysoká kvalita. Koupit si můžete jednotlivé kusy, ale i celé kytice, které si stačí vybrat z nabídky, případně si je můžete vytvořit dle vlastních představ. Kromě tradičních květin firma doručuje i smuteční věnce, což využijete v okamžiku, kdy vás čeká pohřeb někoho z blízkých a vy nemáte chuť někde pobíhat po obchodech. Díky službě si vše vyberete v klidu a pohodlí domova, takže ušetříte čas, nervy a peníze, neboť květiny online jsou zpravidla o několik procent levnější nežli stejné zboží v klasických kamenných obchodech.Vyberte si svůj styl boje.

Probíráte se letáky a mimo nabídek na novou pračku a práci vás najednou zaujme leták na výuku sebeobrany. Cesty jak se stát ultimátním bojovníkem. Cesty jak čelit každému nepříteli se zbraní či beze zbraně.

 

Ať už letáku věříte nebo ne, jestli jste se rozhodli pro sebeobranu, bojový sport či bojové umění, budete si pro začátek muset vybrat co to bude. Chcete se umět ubránit co nejrychleji a už včera bylo pozdě? Či chcete přeprat školního výrůstka a být jak magnet na holky? Nebo jste viděli nějaký kung-fu film a láká vás boj spojený se zušlechťováním ducha?

 

Dost možná chcete všechno, ale jak už asi tušíte, tak úplně všechno mít nemůžete i když leták slibuje leták hory, doly. Každý člověk je totiž jiný a stejně jako lidé, jsou jiné a rozdílné metody boje. Pokud si chcete opravdu dobře vybrat, měli byste to možná dobře promyslet. Jste spíše menšího či vyššího vzrůstu? Jste poměrně rychlí nebo spíše pomalejší? Jste robustenějšího vzhledu nebo jako za groš kudla? Při zlomené ruce skoro ani neceknete, protože práh vaší bolesti je opravdu posunutý a nebo jste pravý opak a brečíte při vyndavání třísky z palce?

 

Škála bojových sportů, sebeobran či bojových umění může být extrémně rozdílná a stejně tak můžou být extrémně rozdílné i výsledky kterých můžete dosáhnout. Těžko budete hledat v klasickém boxu prvky zušlečhťování ducha, to spíše sáhněte po nějakém východním bojovém umění. Pokud jste hraví a fandové armády, možná vás bude zajímat izraelská Krav Maga s desítkami technik a obran proti rozličným zbraním. S postavou buldoka a jeho zarputilostí vás může nadchnout Grappling, Zápas nebo brazilské Jiu Jitsu, protože chcete mít nad soupeřem kontrolu a líbí se vám boj tělo na tělo.

 

Možností jsou v dnešní době opravdu desítky. Je jenom na vás co si vyberete. Možná toho vyzkoušíte víc, než v něčem zakotvíte ale i to je dobře. 

 Virtuální sídlo může vaší firmě dodat na vážnosti

Důvodů ke zřízení virtuálního sídla může být jistě celá řada. K těm nejpodstatnějším patří určitě fakt, že pro svou firmu získáte poměrně reprezentativní adresu a to ideálně někde v našem hlavním městě. Přínosem toho bude nepochybně zvýšená míra prestiže a důvěryhodnosti, kterou tak můžete celkem snadno nabýt v očích celé řady vašich obchodních partnerů a zákazníků. Dobrá adresa zkrátka mnohdy dělá učiněné divy. Nabídnete-li někomu vizitku, na které bude uvedeno, že řídíte svůj byznys z pražské kanceláře Na příkopech, pak uděláte dozajista podstatně větší dojem, než když se z ní váš klient dozví, že sídlíte někde v Horní Lhotě č. p. 4. Tento způsob provozování živnosti má však i další přednosti a pro ty, kteří nemají o věci zatím ani sebemenší představu, je připraveno několik základních informací zde.

 

Virtuální sídlo vám ulehčí podnikání

Krom již zmiňované prestiže, kterou vám tento způsob podnikání téměř automaticky přinese, můžete zároveň ušetřit i docela zajímavou sumu peněz za pronájem klasické kanceláře, což bezpochyby ocení každý. Pokud se vám navíc podaří vybrat si kvalitního poskytovatele virtuálního sídla, získáte i další důležité služby, které dodají tomuto způsobu podnikání skutečně výjimečnou hodnotu a umožní vám věnovat se podstatě vašeho byznysu. Nebudete už muset plýtvat silami a časem na věci podružné, které za vás může celkem snadno obstarat někdo jiný.

 

Na co se můžete těšit?

Základem je tedy v první řadě dobrá adresa. Je však možné získat i mnoho doprovodných služeb, které vám výrazným způsobem ulehčí provoz vaší firmy. Očekávat lze zejména plně funkční recepci, která pro vás zajistí přebírání a ukládání pošty. Poštu si samozřejmě můžete nechat automaticky přeposílat i jinam, záleží to čistě na vás. Rovněž pak plnohodnotné telefonní či faxové služby jsou v mnoha případech standardem. Vyškolený personál zpracuje zprávy došlé faxem do digitální podoby a odešle je na váš e-mail. Telefonní hovory lze přesměrovat automaticky, případně na ně můžete být upozorněni formou SMS. V případě, že několikrát do měsíce potřebujete využít konferenční či zasedací místnost, nemělo by to u solidního poskytovatele virtuální kanceláře představovat sebemenší problém.

 

Prestižní adresu vybírejte s rozvahou

Zvučně znějící adresa vaší kanceláře je sice jedním ze základních benefitů tohoto způsobu provozování byznysu, ale i zde, ostatně jako i v jiných oblastech podnikání, je třeba mít se na pozoru. Jde jednoduše o to, že pokud si vyberete takovou, na níž už sídlí několik tisíc dalších firem ze všech koutů republiky, může to snadno u některých vašich obchodních partnerů vzbudit přinejmenším smíšené pocity a kouzlo dobré adresy pak značně ztrácí na ceně.

 

Stovky firem na jednom místě

Poblíž Staroměstského náměstí v ulici Rybná č. p. 24 se nachází dům, v němž má své virtuální sídlo vůbec největší počet domácích firem. Věřte nebo ne, ale v obchodním rejstříku je tato adresa uvedena u více než 3700 subjektů. Je však samozřejmě čistě na vás, zda se rozhodnete pro takto nadstandardně využívané místo anebo zvolíte lokalitu o něco méně populární. Mějte však na paměti, že „více“ nemusí vždy nutně znamenat i „lépe“.

 

Dlouhodobá obliba

Popularita takovéhoto způsobu provozování firmy je nejenom značná, ale také již poměrně dlouhodobá, o čemž se ostatně můžete přesvědčit v následujícím textu. Není divu, že se podnikatelé naučili využívat takovýchto služeb, jestliže jim to přináší nemalé úspory nákladů a také výrazné omezení administrativní zátěže. Nejvyšší popularity dosahují tyto služby u subjektů působících v oblasti nejrůznějšího poradenství a také v IT oboru, což je vcelku pochopitelné, protože pro svůj byznys potřebují vlastní kancelář či podobné prostory jen ojediněle a úplně jim stačí si je čas od času propůjčit.

 

Snadnější začátky

Doslova požehnáním je pak tento způsob vedení vlastního byznysu pro živnostníky a podnikatele, kteří se nacházejí teprve na samém začátku a pokoušejí se doslova z ničeho vybudovat fungující a solidně prosperující firmu. Díky značné úspoře času i sil se mohou naplno věnovat rozvoji podniku a veškeré svoje snažení upřít na to, co je podstatou jejich činnosti. Nezanedbatelnou stránkou věci jsou také finance. Řeč je o těch penězích, které začínající živnostník tímto způsobem ušetří například za nájem či mzdové náklady na personál a může je následně využít k dalšímu růstu svojí firmy. Někdy se v souhrnu jedná i o takové částky, které mohou v konečném důsledku výrazně přispět k celkovému úspěchu a rozhodnout tak „o bytí či nebytí“.

 

Výhodný způsob podnikání

Virtuální sídla a služby spojené s jejich využíváním si postupem času oblíbilo nemalé procento tuzemských firem a naučilo se pracovat s výhodami, které jim toto specifikum moderního byznysu nabízí. O faktu, že přínos pro ty, kdo stojí teprve na startovní čáře, může a také často bývá zcela zásadní, jsme se již zmínili. Je tu však i mnoho dalších lidí, kteří pro zdárný chod svého byznysu žádné vlastní kanceláře ani jiné prostory jednoduše nepotřebují a využívání služeb, kterých se jim ve virtuální kanceláři dostane, jim plně vyhovuje. Ostatně peníze, které se tímto způsobem dají každý měsíc ušetřit, se nepochybně hodí nejenom začátečníkům, ale také těm zkušenějším.+420 777 625 667
info@beltina.cz

All rights reserved. Beltina 2013-2015
Beltina - prodej potravinových doplňků pro Vaše zdraví

Inzerce zdarma, bazar bez registrace. Okamžité zveřejnění inzerce.


Zahradní technika za akční ceny s dopravou zdarma a dárkem. Autorizovaný prodejce.


Tipnet.cz - nákupní galerie s nejprodávanějším zbožím. Tip na dárek?


Bazénová chemie, bazény a bazénové příslušenství. Specialista na bazény.


+420 777 625 667
info@beltina.cz

Barevné samolepky na zeď do dětského pokoje.
Originální samolepky na zeď vše skladem.