poradna online
Choroby a onemocnění
příznaky, příčiny a jak je léčit
Vitamíny
působení, účinky a dávkování
Minerály
působení, účinky a dávkování
Bylinky a léčivky
Blahodárné účinky bylinek
Doplňky stravy
Působení a účinky doplňků stravy

Výkup automobilů za hotové - 4 často opomíjené výhody autobazarů v neprospěch online inzerátů

Jestli vám překáží auto či jiný moto stroj v garáži, výkup automobilů za hotové může být vhodným řešením vašeho problému. Ptáte se, proč zvolit právě tuto metodu prodeje vozidla? Učiňte konec všem pochybnostem a objevte možná na první pohled nenápadné, ale klíčové výhody odkupu vozu autobazarem.

Výkup automobilů za hotové, řekněte sbohem nespolehlivým kupcům

Jistě se shodneme na tom, že mezi největší úskalí internetových bazarů a online inzerátů patří právě neseriózní jednání. Prodejce vystaví nabídku a kupec se zájmem reaguje. Ovšem po několikadenní komunikaci, a v „ideálním“ případě ještě prohlídce vozidla, zájemce cukne. Často zcela bezdůvodně, a právě těmto situacím je lépe se vyhnout, jelikož čas jsou peníze a ty nikdo z nás nechce vyhazovat do vzduchu.

Oproti tomu autobazary nabízejí okamžitou hotovost výměnou za vaše vozidlo. Stačí se domluvit na ceně a všechny starosti na sebe převezme nákupčí. Jednání probíhají rychle, bezstarostně a hlavně spolehlivě.

 

Profesionální přístup

To, co odlišuje amatéra od profíka je nejen znalost v oboru, ale také postoj k problémům. Člověk, který s auty pracuje na denní bázi dokáže odborněji poradit. Ví, co zákazníka nejčastěji trápí a zvládá nestandartní situace. Tyto kvality se hodí nejen v případě nákupu auta, ale také při jeho odkupu.

Jednání probíhá narovinu.

Také se hodí zmínit, že výkupní obchody mají často několik komunikačních kanálů, kde se s nimi můžete snadno spojit. V dnešní době jsou sociální sítě již téměř samozřejmostí pro každou firmu. Proto máte mnohem větší možnosti vzájemného kontaktu oproti internetovým zájemcům, kteří vám sotva poskytnou svůj email a telefonní číslo.

 

Bezvadná auta aneb garance záruky pro budoucí majitele

Nespornou výhodou moto specialistů je zřejmá průhlednost stavu kupovaného produktu. Mnoho zákazníků raději zavítá k profesionálnímu obchodníkovi, který dané auto již sám překontroloval, jelikož jej chce výhodně prodat dál. Bazaroví prodejci v inzerátech zájemcům nabízejí lepší ceny, které jsou často vykoupeny skrytými vadami, což ve výsledku nákup velmi prodraží. Díky tomu je pro vás značně jednodušší vůz prodat autobazaru než soukromníkovi.

 

Mezi nejčastější komplikace při výkupu vozidla, na které je třeba dát pozor, patří:

1) Chybějící či poškozený filtr pevných částic, který může ohrozit vaše zdraví

2) Přetočené tachometry, skýtající větší nebezpečí, než se na první pohled může zdát

3) Exekuce

4) Skryté závady

5) Zfalšovaná technická dokumentace

 

Špatný technický stav vozidla není překážkou

Možná vás před oslovením výkupčího z autobazaru odrazuje vůz samotný. Porouchané součásti, zmačkané plechy a bouraná minulost, to přeci nikdo nekoupí. Není tomu tak! V současné době lze najít i takové autoslužby, které s radostí odkoupí automobil v jakémkoli stavu! Zbavit se tak můžete opravdu čehokoli.

Někteří obchodníci dokonce nechají porouchaný vůz odtáhnout a ihned jej odkoupí.

V některých případech tak může dopravní nehoda či závada po cestě, zkrátka situace, která představuje pomyslnou poslední kapku, přímočaře vést až k okamžitému prodeji vozidla. Není nad to vybavit dvě mouchy jednou ranou!

Nyní už víte, že pouze cena samotná mnohdy nehraje hlavní roli. Při budoucím prodeji vašeho vozu tak již budete o krok napřed, jelikož víte že musíte brát v potaz i časovou náročnost celého výkupního procesu, zvážíte důležitost přístupu odkupujícího k vám, a především zahodíte předsudky o tom, že zanedbaná auta jsou nevykoupitelná.

Plánujete se v blízké době rozloučit s vaším vozem? Podělte se s námi o váš názor na současné možnosti výkupu automobilů. Kde je podle vás nejlepší nechat auto vykoupit? A proč upřednostňujete právě online inzeráty či výkup od auto-bazarových specialistů?8 důvodů, proč se v přiměřeném množství vyplatí pít kávu každý den

8 důvodů, proč se v přiměřeném množství vyplatí pít kávu každý den

Káva patří mezi jedny z nejkontroverznějších nápojů vůbec. Přestože má plno milovníků, kteří si bez svého ranního Nespressa či jiného typu kávy nedovedou svůj den představit, existuje i řada jejích odpůrců, kteří se jí kvůli její hořké chuti naopak obloukem vyhýbají. Stejně tak rozpolcené jsou i názory na to, zda káva zdraví škodí nebo naopak prospívá.   Odpověď totiž není tak jednoduchá, záleží totiž na mnoha faktorech, které zahrnují zdravotní stav daného člověka, počet vypitých šálků za den i druh a kvalitu samotné kávy. Pokud jste dosud pili pouze tu instantní, určitě byste měli vyzkoušet Gourmet kávu, která vám ukáže, jak pravá, kvalitní káva skutečně chutná. Přináší s sebou však mnohem více než jen lahodnou hořkost a pořádný energetický nákop. Jaké další benefity na sobě můžete pocítit?  

  1. Má potenciál prodloužit život - podle nejnovějších studií se u lidí, kteří pravidelně pijí kávu, snižuje pravděpodobnost vývoje některé z hlavních příčin úmrtí, mezi které patří například srdeční onemocnění, mrtvice, cukrovka nebo onemocnění ledvin.
  2. Dokáže zlepšit vstřebávání cukru - káva dokáže zpomalovat uvolňování cukru v krvi, a tak zabraňuje inzulinové rezistenci. V několika výzkumech se navíc potvrdilo, že u lidí, kteří pravidelně pijí kávu, je nižší riziko vývoje cukrovky druhého typu.
  3. Podporuje zdraví srdce - jeden až dva šálky denně mohou pomoci odvrátit srdeční selhání v případech, kdy má oslabené srdce potíže s čerpáním dostatečného množství krve do zbytku těla.
  4. Funguje jako prevence před Parkinsonovou chorobou - nejenže by podle studií mohla káva pomoci tomuto onemocnění předcházet, ale také po pohybové stránce pomáhat těm, kteří jím již trpí.
  5. Chrání zdraví jater - vypadá to, že jak klasická káva, tak i ta bez kofeinu má ochranný účinek na játra. Výzkumy ukazují, že u pijáci kávy bývají testy jaterních enzymů ve zdravém rozsahu mnohem častěji než u lidí, kteří ji nepijí.
  6. Snižuje riziko vzniku rakoviny tlustého střeva - v dnešní době připadne rakovina tlustého střeva zhruba na každého dvacátého třetího člověka. Vědci však zjistili, že káva, ať už s kofeinem nebo bez něj, dokáže riziko vzniku této zákeřné choroby snížit, a to až o 26 %.
  7. Pomáhá předcházet mrtvici - pokud si dopřeje každý den jeden hrnek kávy, můžete podle studií úspěšně předejít tomu, že by vás potkala mrtvice. Samozřejmě to ale neplatí v případě, že si ke kávě zapálíte jednu nebo dokonce dvě cigarety, to byste se pak mohli dočkat spíše opačného výsledku.
  8. Snižuje riziko onemocnění Alzheimerovou chorobou - podle provedených výzkumů byste se dvěma šálky kávy denně mohli vyvarovat tomu, že by se u vás vyvinula Alzheimerova choroba či stařecká demence jako taková.

A na závěr máme pro vás tip, jak si kávu vychutnat ještě více! Kávu si vyzkoušejte namlít doma těsně před její přípravou. Na výběr máte elektrické a ruční mlýnky, s kterými si kávu namelete sami a rozvoníte tak celou místnost. Nakonec zůstane jen jediná povinnost a to vychutnat si oblíbený šálek kávy.Chioská masticha pomůže proti Helicobacter pylori

Chioská masticha je pryskyřice, získávaná ze stromu Pistacia lentiscus a obsahuje množství účinných látek, které mají příznivé působení na lidský organismus. Působí převážně na střevní a žaludeční problémy a používá se i při boji s bakterií Helicobacter pylori. Přestože je tato pryskyřice v Řecku známá již staletí, k nám se povědomí o jejích léčivých účincích dostalo až poměrně nedávno. Chioská masticha se tedy uchytila I v moderní medicíně a využívá se jako přírodní doplněk stravy. 

 

Co je chioská masticha a odkud pochází?

Míza, která vychází z větví stromů Pistacia lentiscus na slunci pomalu zasychá a vytváří se z ní pryskyřice s názvem chioská masticha. Strom Pistacia lent  iscus se vyskytuje na jižní části ostrova Chios. Pryskyřice je poměrně vzácná, protože proces její získávání je složitý a zdlouhavý. Tomuto procesu se věnují domácí pěstitelé, kteří v určité období, kdy je strom připraven, nařežou kůru stromu a nechají mízu volně vytékat. Zaschlou ji domácí farmáři sbírají ze země. Takto sklizena masticha je vhodná na žvýkání a má pozitivní vliv na zdraví ústní dutiny. Je to však jen prvotní produkt, který čeká ještě dlouhá cesta. Nepřehlédněte: Pokud hledáte podrobné informace o masticha, přečtěte si článek Chioská masticha. Doporučuji také recenzi přípravku Masticha Active.

 

Masticha v boji proti bakterií Helicobacter pylori 

Výzkumy ukázaly příznivé působení chioskej mastichy proti bakterií Helicobacter pylori, která infikuje organizmus člověka a je spojena s dalšími chorobami. Bakterie působí zejména v oblasti žaludku a dvanáctníku, kde se rozmnoží a začne vyvOlavi záněty. Helicobacter pylori se prvotně řeší antibiotiky a při zpozorování akýchkoľek příznaků byste se měli poradit se svým lékařem. Masticha vám mohu pomoci v boji s Helicobacter pylori díky obsahu účinných látek a kyselin, které zmírňujízáněty.

 

Účinné látky obsažené v masticha

Pryskyřice mastichy obsahuje dvě důležité kyseliny, které jsou odpovědné za jejich antimikrobiální, antivirové, protizánětlivé a protivředové účinky. Jsou to:

Masticha obsahu je také polyfenoly, které mají ve spojení s ostatními složkami příznivé účinky na hladinu glukózy a cholesterolu v krvi. Dále je pryskyřice složená z:

Účinky mastichy na trávení a žaludeční problémy Výzkumy ukázaly, že masticha obsahuje až 70 složek, které příznivě ovlivňují lidský organismus. Masticha pomáhá při různých problémech

 

Další použití chioskej mastichy

Chioská masticha má široké využití a kromě žaludečních potíží se využívá i na dentální hygienu. Žvýkání pryskyřice pomáhá při prevenci zubního kazu, zabraňuje tvorbě povlaku a odstraňuje zápach z úst. V arabských zemích se využívá i v gastronomii a přidává se do pokrmů, kterým dodá svou specifickou chuť. V kosmetickém průmyslu se masticha využívá, díky svému složení a přidává se, jak esenciální olej do mýdel nebo krémů. 

 

Produkty z chioskej mastichy

Na trhu jsou různé produkty z chioskej mastichy a můžete se s nimi setkat v různých formách. Produkty mohou vyrábět pouze certifikované společnosti, které jsou ve sdružení "Mastichochoria" a pravá masticha má chráněné označení původu. Produkty mohou být:

Prášek z mastichy je nejlevnější alternativa, ale to neznamená, že nejhorší. Díky práškovému složení je účinek okamžitý a začíná působit již v ústní dutině. Kapsle obsahují čistou chioskou mastichu, která byla upravena do podoby kapslí. Na trhu najdete i kapsle, které kromě mastichy obsahují aktivní probiotickou kvasinkovou kulturu. Ta zvyšuje účinky mastichy a pomáhá předcházet trávicím problémům. Krystaly v syrovém stavu jsou základní formou mastichy bez úpravy. Jsou vhodné pro zlepšení trávení a na udržování dentální hygieny. Žvýkání krystalů napomáhá před vznikem zubního kazu a zápachu z úst. Žvýkačky z mastichy jsou určeny na dentální hygienu a předcházení zubního plaku a kazu.

 

Kdy byste neměli užívat chiosku mastichu

Mastichu by neměly užívat těhotné ženy a lidé, kteří jsou alergičtí na pryskyřici. Pozor by si měli dát i lidé s nízkým tlakem a děti do 6 let. Před zahájením užívání chionskej mastichy se poraďte se svým lékařem. Zdroje:

 

S krabičkovou dietou za vysněnou postavou

Pokud máte neustále pocit nafouknutého břicha, kvůli nadváze se ihned zadýcháte i při menší zátěži a o slovo se hlásí spousta zdravotních problémů, potom je nejvyšší čas změnit svůj životní styl. Samozřejmě je velice důležité zakomponovat do svého týdenního programu nějakou pohybovou aktivitu, ovšem radikální změnu byste měli udělat ve stravovacích návycích. S tím vám může pomoci krabičková dieta, se kterou půjdou přebytečné kilogramy rychle dolů.

Důležité je vnímat zdravou stravu jako životní styl, nikoliv jako dietu. Spousta lidí se po shození třeba deseti kilogramů opět vrací k tučným, smaženým a nezdravým pokrmům, a potom se diví, že se dostaví tolik obávaný jo-jo efekt.

 

Krabičková dieta vás naučí jíst správně

Zapomeňte na jídla z rychlého občerstvení, po němž se neskutečně přibírá, raději se přeorientujte na zdravou, ale chutnou stravu. Zbavíte se přebytečných kilogramů, za což vám zdraví poděkuje. Zmizí problémy s pohybovým aparátem, zmírní se projevy astmatu, stejně tak se vám bude mnohem lépe sportovat, ať už běhat, jezdit na kolečkových bruslích nebo cvičit ve fitness centru. Krabičková dieta je nutričně i kaloricky vyvážená. Pokud se obrátíte na spolehlivou firmu, která krabičkovou dietu připravuje, můžete si být jisti, že vždy použije čerstvé potraviny od českých dodavatelů.

 

Proč se pustit do krabičkové diety?

Občas se stane, že si člověk nestihne nachystat svačinu do práce, ani zajít na oběd, a potom trpí váš organismus, neboť nemá z čeho čerpat energii. Právě pro časově vytížené jedince je krabičková dieta ideální volbou. Objednávají si ji i lidé, kteří nemají vztah k vaření, ale potrpí si na dobré a chutné jídlo.

Všechno jídlo máte připraveno v originálních krabičkách, které jsou neprodyšně uzavřené, a tím pádem jídlo neosychá a zůstává čerstvé. Po doručení krabičky skladujete v chladničce a vždy jen vezmete krabičku s příslušným označením – snídaně, svačina, oběd, večeře.

Zadejte do vyhledávače například krabičková dieta Praha a ihned se vám nabídne hned několik možností. Jednou z nich je Chutná dieta, která pro vás má celou řadu výhod.

 

Výhody krabičkové diety 6 důvodů, proč hýčkat vlasy výtažky z lopuchu

 

Lopuch je velmi nevýrazná rostlina - mnozí ji považují za otravný plevel se silnými a dlouhými kořeny, kterých se dá těžko zbavit. Avšak věděli jste, že má tato rostlina i příznivé účinky?

 

1. Pomáhá v boji proti lupům

Lupy se vyskytují tam, kde je suchá pokožka. Tato je dehydratovaná, což je příčinou nedostatečného pitného režimu nebo používáním nevhodných kosmetických přípravků. Avšak příčin může být více, například přemnožení kvasinek a podobně. Kořen lopuchu je proti těmto neduhům velmi účinný. Jeho odvarem si můžete pokožku hlavy oplachovat - jeho výtažky jsou součástí i přírodních šamponů, tinktur, sér, balzámů apod.

 

2. Působí proti padání vlasů

Lopuch obsahuje nespočet antioxidantů, které neutralizují škodlivé radikály. Tyto volné radikály způsobují záněty a poškozují vlasové folikuly, čímž dochází k vypadávání vlasů. Dnešní trh nabízí velké množství vlasové kosmetiky, obsahující výtažky z kořene lopuchu. Séra nebo tinktury se pravidelně aplikují masáží do pokožky hlavy.

 

3. Podporuje růst vlasů

Lopuch nezastavuje jen padání vlasů, jeho účinky jsou tak bohaté, že navíc růst vlasů podporuje. Pokožku ozdravuje, dodává potřebné látky a tím dochází ke zvýšenému růstu. Díky jeho síle dochází i k tomu, že se vlasy přestávají mastit a opticky dodává na jejich objemu.

 

4. Posiluje řasy a obočí

Není tajemstvím, že kořen lopuchu podporuje i růst řas a obočí. Tak jako má účinky na vlasy, tak účinkuje i na řasy a obočí.

 

5. Posiluje imunitu

Lopuch obsahuje významné množství vitamínu C a vitamínu E, které působí jako antioxidanty v těle, aby eliminovaly volné radikály, což znamená, že lopuch je hlavním posilovačem našeho imunitního systému. Tyto antioxidanty jsou spojeny se prevenci infekcí, snížení rizika rakoviny, podporuje správný růst a regeneraci buněk těla a tkání. Jelikož z naší imunity čerpají i vlasy, je dobré ji podporovat.

 

6. Léčí kožní problémy

Tato rostlina je široce využívána i k léčbě akné, různým kožním zánětům, lupénce, ekzémům apod. Jeho antibakteriální účinky tyto problémy dokáží eliminovat nebo nadobro se jich zbavit.

 

Nepodceňujte sílu lopuchu a věřte jeho léčivým účinkům.+420 777 625 667
info@beltina.cz

All rights reserved. Beltina 2013-2015
Beltina - prodej potravinových doplňků pro Vaše zdraví

Inzerce zdarma, bazar bez registrace. Okamžité zveřejnění inzerce.


Zahradní technika za akční ceny s dopravou zdarma a dárkem. Autorizovaný prodejce.


Tipnet.cz - nákupní galerie s nejprodávanějším zbožím. Tip na dárek?


Bazénová chemie, bazény a bazénové příslušenství. Specialista na bazény.


+420 777 625 667
info@beltina.cz

Barevné samolepky na zeď do dětského pokoje.
Originální samolepky na zeď vše skladem.