poradna online
Choroby a onemocnění
příznaky, příčiny a jak je léčit
Vitamíny
působení, účinky a dávkování
Minerály
působení, účinky a dávkování
Bylinky a léčivky
Blahodárné účinky bylinek
Doplňky stravy
Působení a účinky doplňků stravy

Pytlované uhlí udělá topení zdravějším

Když topíte uhlím, topte tím kvalitním. Eliminujete jeho negativní vliv na zdraví. Současně si zvolte balené uhlí, díky kterému zvládnete topit uhlím bez fyzické námahy.

Ano, nikdo nepopírá, že topení uhlím patří mezi ty méně zdravé záležitosti. Ale třeba takový zákaz, který bude platit v Praze od října 2020, kdy město Praha na svém území zcela zakáže topit uhlím, uhelnými briketami i koksem, je zcela přes čáru.

 

Řada domácností je na uhlí stále závislá

Uhlím topí důchodci, kteří v zimě ve snaze ušetřit za topení topí třeba pouze lokálně v jedné místnosti. Uhlí je též ideální pro vytápění na chalupách, které na zimu tzv. zazimujeme, ale pořád je v nich nutné topit v přechodném období na jaře a na podzim. Chalupu nechceme využívat pouze tři teplé měsíce v roku. Uhlí je rovněž výborným topením pro vytopení některých místností, kde nemáme instalováno ústřední topení. Například dílny ve vzdálenější části dvora či zahrady. Tohle všechno jsou příklady, kdy lze nepraktické sypané uhlí, ke kterému potřebujete tradiční „špinavý“ uhelní sklep nahradit uhlím čistým. Tím je pytlované uhlíProdává se obvykle v papírových pytlích, ale též jako uhelné brikety – opět v pytlích, nebo svázané páskou. Nejčistější práci nabízí pytlované hnědé uhlí a pytlované černé uhlí.

 

Balené pytlované uhlí s dovozem zdarma kamkoliv po České republice

Balené hnědé uhlí a balené černé uhlí, včetně pytlovaného kovářského uhlí, nabízí prodejce paliva OPTIMTOP. Pokud si uhlí odeberete od jedné palety, tedy zhruba od hmotnosti 750 až 800 kg, zajistí vám OPTIMTOP dovoz kamkoliv po České republice zcela zdarma. Cena baleného uhlí pro jednotlivé regiony se přitom nemění.

 

Jaké uhlí si vybrat?

Pokud nemáte představu, jaké uhlí zvolit, můžete se řídit názorem ostatních zákazníků. Ti nejčastěji nakupují hnědé ledvické (bílinské) uhlí ořech 2. Jde o 800 kg palety uhlí s pytli po 25 kg. Uhlí je určeno pro automatické kotle. Vyniká nízkým obsahem síry, vynikajícím spalováním s minimem popela. Uhlí v pytlích je tříděno a obsahuje pouze minimální množství podsítných a nadsítných částí.

+420 777 625 667
info@beltina.cz

All rights reserved. Beltina 2013-2015
Beltina - prodej potravinových doplňků pro Vaše zdraví

Inzerce zdarma, bazar bez registrace. Okamžité zveřejnění inzerce.


Zahradní technika za akční ceny s dopravou zdarma a dárkem. Autorizovaný prodejce.


Tipnet.cz - nákupní galerie s nejprodávanějším zbožím. Tip na dárek?


Bazénová chemie, bazény a bazénové příslušenství. Specialista na bazény.


+420 777 625 667
info@beltina.cz

Barevné samolepky na zeď do dětského pokoje.
Originální samolepky na zeď vše skladem.