poradna online
Choroby a onemocnění
příznaky, příčiny a jak je léčit
Vitamíny
působení, účinky a dávkování
Minerály
působení, účinky a dávkování
Bylinky a léčivky
Blahodárné účinky bylinek
Doplňky stravy
Působení a účinky doplňků stravy

Vyzbrojte se včas! Účinné léky si s chřipkou a nachlazením hravě poradí

Za slunných letních dnů se většina z nás cítí zdravá a plná sil. I když některé z nás zejména v čase tropických veder občas potrápí žaludeční nevolnost či únava, obvykle se s nimi rychle vypořádáme. Pro kardiaky a starší lidi je sice horko zatěžující, stále před ním ale lze utéct do stínu či do klimatizovaných, případně dobře větraných prostor. Mnozí z nás si sice v létě na přílišné teplo stěžuje, ale jakmile přijdou první pošmourné dny, začneme na něj s nostalgií a láskou vzpomínat.


S podzimem přichází i chřipka a nachlazení

Lezavé podzimní počasí rok co rok provází i výrazný nárůst počtu nepříjemných onemocnění. Patří mezi ně rýma, chřipka a nachlazení. Zavítají k nám ihned po skončení babího léta a vytrvale číhají na každém roku nejen na podzim, ale i po celou zimu. Vzdávají se až ve chvíli, kdy se nesmělé sluníčko rozhodne zhruba v polovině jara opět převzít kontrolu nad počasím. I pak se ale v ústraní snaží lapit alespoň nějaké oběti.

 

Chřipku a nachlazení provázejí bolesti celého těla

Všichni to známe. Vytrvalá bolest těla, která dokáže rafinovaně putovat svaly i klouby, případně migréna. Aby toho nebylo málo, nezřídka se připojí i kašel. K tomu ucpaný nos, případně naopak tak intenzivní rýma, že bez kapesníku u obličeje neuděláme pomalu ani krok. Vyhýbat se zdrojům infekce je utopie; v zaměstnání je nachlazená drtivá většina kolegů, ve veřejné dopravě se kašlání ozývá ze všech stran. A i když pracujeme z domu, děti přinesou chřipku ze školy. Naštěstí tu jsou účinné léky na chřipku a nachlazení i léky na rýmu, které nabízí internetová lékárna Benu. A koupit je můžeme z pohodlí a tepla domova. Pro případ výraznějších obtíží si tu můžeme pořídit i léky na hlavu a krk, léky na bolesti těla, léky na horečku a léky na kašel.

+420 777 625 667
info@beltina.cz

All rights reserved. Beltina 2013-2015
Beltina - prodej potravinových doplňků pro Vaše zdraví

Inzerce zdarma, bazar bez registrace. Okamžité zveřejnění inzerce.


Zahradní technika za akční ceny s dopravou zdarma a dárkem. Autorizovaný prodejce.


Tipnet.cz - nákupní galerie s nejprodávanějším zbožím. Tip na dárek?


Bazénová chemie, bazény a bazénové příslušenství. Specialista na bazény.


+420 777 625 667
info@beltina.cz

Barevné samolepky na zeď do dětského pokoje.
Originální samolepky na zeď vše skladem.