poradna online
Choroby a onemocnění
příznaky, příčiny a jak je léčit
Vitamíny
působení, účinky a dávkování
Minerály
působení, účinky a dávkování
Bylinky a léčivky
Blahodárné účinky bylinek
Doplňky stravy
Působení a účinky doplňků stravy

Proč si dát večer konopný čaj?

Slyšeli jste o účincích konopného čaje? Víte, kdy si tento nálev dopřát a s čím vašemu organismu dokáže pomoci? Pojďte se podívat na přírodní zázrak jménem konopný čaj.

Nic omamného v tom nehledejte

Konopný čaj je samozřejmě vyrobený z konopí. To má většina nás spojeno z látkou THC, která je psychoaktivní a která je považována za drogu. V konopném čaji drogy ani psychoaktivní látky skutečně nenaleznete. Čaj není omamný, můžete jej užívat pravidelně, jedná se o běžně užívanou bylinu. Z konopí se vyrábí celá řada produktů – mimo jiné také CBD kapky, které pomáhají při celé řadě zdravotních potíží. Zpět ale k čaji. Jaké pozitivní účinky konopný čaj má?

 

Uvolnění a relaxace

Konopný čaj se doporučuje nejčastěji popíjet v odpoledních nebo večerních hodinách, kdy si přejete zmírnit stresové situace a uvolnit svou mysl i svůj organismus. Naše tělo je po pracovním nasazení často ještě několik hodin ve stresu, k tomu řešíme ještě osobnostní a rodinné situace, které opět přispívají k nervozitě. Užití konopného čaje vám přinese přirozené uvolnění a zbaví vás nepříjemného pnutí.

 

Lepší spánek

Spánkem trávíme až třetinu našeho života. Abychom se ale ráno probudili spokojení a odpočatí, je potřeba, aby byl náš spánek skutečně uvolňující. Trápí vás nespavost a večer se vám nedaří usnout? Kromě toho, že byste si před spánkem měli lehat na vhodnou matraci do vyvětraného a zatemnělého pokoje, se také můžete postarat o uvolnění své mysli před spaním. Můžete si dát konopný čaj, který vás příjemně zklidní. Alespoň hodinu před spánkem byste také již neměli konzumovat žádné potraviny. Snažte se omezit také telefonní přístroj na minimum, raději si vezměte k ruce knihu. Spánek tak přijde rychleji. Konopný čaj dokáže tělo zrelaxovat a pomoci nám se uvolnit od stresu. Užívat jej lze pravidelně kdykoliv budete potřebovat.

+420 777 625 667
info@beltina.cz

All rights reserved. Beltina 2013-2015
Beltina - prodej potravinových doplňků pro Vaše zdraví

Inzerce zdarma, bazar bez registrace. Okamžité zveřejnění inzerce.


Zahradní technika za akční ceny s dopravou zdarma a dárkem. Autorizovaný prodejce.


Tipnet.cz - nákupní galerie s nejprodávanějším zbožím. Tip na dárek?


Bazénová chemie, bazény a bazénové příslušenství. Specialista na bazény.


+420 777 625 667
info@beltina.cz

Barevné samolepky na zeď do dětského pokoje.
Originální samolepky na zeď vše skladem.