poradna online
Choroby a onemocnění
příznaky, příčiny a jak je léčit
Vitamíny
působení, účinky a dávkování
Minerály
působení, účinky a dávkování
Bylinky a léčivky
Blahodárné účinky bylinek
Doplňky stravy
Působení a účinky doplňků stravy

Vyžeňte ze sexu nudu!

Sex má rád snad každý. Jsou s ním totiž spojeny veskrze příjemné fyzické prožitky a těch není nikdy dost. Ale stejně jako každý den nesvítí slunce, tak každý den ty prožitky nemusí být na takové úrovni, na jaké bychom si je představovali. Pak je na místě nasadit účinnou terapii. 


Není nic horšího než nuda v sexu. Když nás to zkrátka s partnerem přestává bavit. Pokud je na vině rutina přezdívaná zabiják sexu, máme pro vás několik tipů.

Došly vám nápady?

Šťávu sexu můžete dodat několika způsoby. Někdy bývá problémem obyčejný nedostatek inspirace. Zkrátka už nevíte, co byste v té posteli měli provádět. V tom případě doporučujeme inspiraci znovu nabýt.

 

Inspirujte se!

Spoustu inspirace nabízí například sexhop ruzovyslon.cz, obzvláště podkategorie magazín se spoustou článků na různá témata. Z nich se například dozvíte, jak natrénovat vaginální orgasmus, jak zkvalitnit partnerovu či přímo vaši erekci, nebo co to je pegging. Najděte si chvilku a články si pročtěte. Třeba narazíte na něco, co upoutá vaši pozornost. A pak už bude zbývat jen to vyzkoušet v praxi.

 

Vyzkoušejte erotickou masáž

V magazínu online sexshopu ruzovyslon.cz se také dozvíte, že nemalé oživení do sexu přinášejí erotické masáže. Masírovat se máte možnost nechat ve speciálních a k tomu určených salonech, ale také se je můžete naučit sami poskytovat – třeba prostřednictvím názorných videokurzů.

 

Afrodiziaky ke zvýšení sexuálního apetitu

Je vaším problémem nedostatek sexuálního apetitu? V tom případě doporučujeme nasadit účinná afrodiziaka. Ta nebudete muset sbírat při úplňku v lese, ale opět stačí navštívit sexshop, ať již kamenný či online. Speciální preparáty zlepšují nejenom náladu, ale i prokrvení penisu. Výsledkem pak je kvalitní erekce, bez které se dobrý sex neobejde.

 

Nové sexuální praktiky?

Zřejmě víte, že sex není jen o misionářské poloze, popřípadě ještě o poloze na koníčka. Co takhle vyzkoušet něco nového? Spoustu příjemných prožitků přináší například fisting, což je sexuální praktika, při níž se do vagíny zasouvá celá ruka, nebo alespoň pěst, ať již přímo vaše, nebo umělá. Tato umělá hračka ženám přináší pocit plného vyplnění, po kterém mnohé přímo šílí.

https://www.youtube.com/user/sloncz2

Nechte se spoutat

Už jste se někdy nechali spoutat? Pokud ne, tak to vyzkoušejte. Použít můžete hedvábný šátek, nebo speciální a k tomu určená pouta na ruce. Těmi partnera připevněte k rámu postele. Uvidíte, jak se vám pak oddá. Stejně dobře fungují i pouta na nohy. S nimi můžete spoutat jak muže, tak i ženu. Co bude následovat, je jen na fantazii druhé strany. Ovšem pod podmínkou, že s tím spoutaný (či spoutaná) bude souhlasit.

 

Sex jako sport

Na závěr bychom pro vás měli jednu radu. Zkuste sex vnímat jako sportovní disciplínu. A víte, jak to ve sportu je? Bez pravidelného tréninku se nikam neposunete. V sexu také ne. Začněte proto hned teď.

+420 777 625 667
info@beltina.cz

All rights reserved. Beltina 2013-2015
Beltina - prodej potravinových doplňků pro Vaše zdraví

Inzerce zdarma, bazar bez registrace. Okamžité zveřejnění inzerce.


Zahradní technika za akční ceny s dopravou zdarma a dárkem. Autorizovaný prodejce.


Tipnet.cz - nákupní galerie s nejprodávanějším zbožím. Tip na dárek?


Bazénová chemie, bazény a bazénové příslušenství. Specialista na bazény.


+420 777 625 667
info@beltina.cz

Barevné samolepky na zeď do dětského pokoje.
Originální samolepky na zeď vše skladem.