poradna online
Choroby a onemocnění
příznaky, příčiny a jak je léčit
Vitamíny
působení, účinky a dávkování
Minerály
působení, účinky a dávkování
Bylinky a léčivky
Blahodárné účinky bylinek
Doplňky stravy
Působení a účinky doplňků stravy

Je libo káva, nebo čaj? Že máte rádi oboje? Proč ne!

Někdo se modlí ke kávě, jiný k čaji. Někdo dává přednost kohoutkové vodě. A co vy? Patříte k těm, kteří bez ranní kávy nedokážou vyjít z domu, kteří bez ní nedají ani ránu? Pak máte jedinečnou příležitost pořídit si kvalitní zrnkovou nebo instantní kávu těch nejlepších značek. Už dávno se zjistilo a potvrdilo, že tři až pět šálků dobré kávy denně nejenže neškodí, ale naopak lidskému organismu prospívá.

To samozřejmě platí i pro čaje a pečené čaje. Vynikající jsou také ovocné čaje, černé i zelené čaje. Každému podle jeho chuti a nálady. Čaj rozhodně vhodně doplní pitný režim každého z nás.

Někdo má rád holky, jiný zase vdolky

 

Protože originalita se vždy cení, čokolády s posypem, ručně dělané čokolády nebo retro čokolády (hořké i mléčné) potěší naprosto každého bez rozdílu věku. Výjimku tvoří jedinci, kteří spíše než čokoládové bonbóny a pralinky, čokoládové krémy, oříšková másla, horkou čokoládu, kakao a kakaové boby vyznávají ořechy, semínka a sušené plody. Takovým lidem se nezavděčíte ani džemem, marmeládou nebo zavařeninou, protože zkrátka sladké potraviny a pochoutky jim nejedou.

 

Darujte maso, klobásky, paštiky a sýry a těšte se na pochvalu

Je tedy pravda, že dětí se výše uvedená situace netýká. Děti většinou milují vše sladké, až je často musíme držet zkrátka. Kromě všech dobrůtek výše uvedených si s oblibou pochutnávají na sirupech a nealko limonádách.

Dospělí, zejména muži jako zastánci slaných pochoutek, nepohrdnou naloženým masem a klobáskami. Když jim k tomu dáte láhev dobrého vína, bude to pro ně dárek jako vyšitý. Schválně to zkuste. Přidejte ještě paštiky a teriny, sýry a konfitury, do mističek nasypte sušenky a krekry a nechte se překvapit, s jakou se potážete. Pokud doma máte normálního chlapa, určitě budete, dámy, pochválené.

+420 777 625 667
info@beltina.cz

All rights reserved. Beltina 2013-2015
Beltina - prodej potravinových doplňků pro Vaše zdraví

Inzerce zdarma, bazar bez registrace. Okamžité zveřejnění inzerce.


Zahradní technika za akční ceny s dopravou zdarma a dárkem. Autorizovaný prodejce.


Tipnet.cz - nákupní galerie s nejprodávanějším zbožím. Tip na dárek?


Bazénová chemie, bazény a bazénové příslušenství. Specialista na bazény.


+420 777 625 667
info@beltina.cz

Barevné samolepky na zeď do dětského pokoje.
Originální samolepky na zeď vše skladem.