poradna online
Choroby a onemocnění
příznaky, příčiny a jak je léčit
Vitamíny
působení, účinky a dávkování
Minerály
působení, účinky a dávkování
Bylinky a léčivky
Blahodárné účinky bylinek
Doplňky stravy
Působení a účinky doplňků stravy

5 tipů na venkovní podzimní aktivity s dětmi

 

S podzimním počasím se náš čas strávený venku rapidně zkracuje a těžko se nám s dětmi vymýšlí, co vlastně venku dělat. Přinášíme vám proto nápady na 5 zajímavých aktivit, kterými si můžete zpříjemnit podzimních čas venku s dětmi.

 

Proběhněte se listím

Na konci podzimu už většina listí leží ve velkých barevných závějích pod stromy. Navlečte děti do nějakých tepláků do školy či na ven a dejte jim možnost si s listím pořádně pohrát. Běhání, zahrabávání, vyhazování a schovávání! Vše povoleno.

Voňavý Piknik

I když se to nezdá, podzimní pikniky mohou být mnohem zábavnější než letní. Figurovat tu totiž mohou termosky s horkým kakaem, čajové rituály, pečená zelenina nebo nadýchané koláče s pozdním ovocem. Jen se nezapomeňte vybavit teplým oblečením a pořádnými podsedáky. Doporučit můžeme třeba oblečení Wolf a eshop Kugo, kde najdete spoustu vhodných kousků do chladu i větru.

 

Tvoření v přírodě

Nikdy jindy není příroda tak inspirativní jako na podzim. Červené, žluté a oranžové listy všech tvarů, hladké kaštany, žaludy s čepičkami a červené šípky. Zkuste si nasbírat dostatek materiálu a popustit uzdu fantazii. Otisky listů, šípkové korálky, pomalované kamínky, řetězy z barevného listí či domečky pro skřítky z mechu a dřívek.

 

Procházka v dešti

Rodiče to často nebaví, ale děti to milují. Pořádná pláštěnka, nepromokavé kalhoty, holínky a hurá do kaluží a bláta. Dejte dětem volnost, však prát bude pračka a ne vy. Ideálně se vydejte ještě někam mimo město, do lesa nebo aspoň do velkého parku.

 

Průvod se světýlky

Využijte brzké tmy a vyhlídněte si nějakou slavnost světel či průvod s lampiony a udělejte si s dětmi příjemný večer. Pokud se u vás ve městě nic nekoná, vyrobte si aspoň lampion nebo svítící dýni na terasu. Případně se projděte po klidném večerním hřbitově.

 

A co ještě?

Nasbírejte jablíčka na křížaly, pozvěte ptáčky do krmítka, pouštějte draky, vydejte se na hřiby anebo jen tak buďte uprostřed přírody chystající se na dlouhý zimní spánek.

+420 777 625 667
info@beltina.cz

All rights reserved. Beltina 2013-2015
Beltina - prodej potravinových doplňků pro Vaše zdraví

Inzerce zdarma, bazar bez registrace. Okamžité zveřejnění inzerce.


Zahradní technika za akční ceny s dopravou zdarma a dárkem. Autorizovaný prodejce.


Tipnet.cz - nákupní galerie s nejprodávanějším zbožím. Tip na dárek?


Bazénová chemie, bazény a bazénové příslušenství. Specialista na bazény.


+420 777 625 667
info@beltina.cz

Barevné samolepky na zeď do dětského pokoje.
Originální samolepky na zeď vše skladem.