poradna online
Choroby a onemocnění
příznaky, příčiny a jak je léčit
Vitamíny
působení, účinky a dávkování
Minerály
působení, účinky a dávkování
Bylinky a léčivky
Blahodárné účinky bylinek
Doplňky stravy
Působení a účinky doplňků stravy

Senior Park – bydlení přizpůsobené seniorům

V určitém věku si člověk musí připustit, že mu jeho stav již nedovoluje bydlet samostatně. Většinou za tím stojí zdravotnímu stavu nevyhovující bydlení. A právě v tuto chvíli může být pro seniora samostatné bydlení i nebezpečné. Vyřešit to může odchod do zařízení, která poskytují ubytování a péči seniorům. Mnoho starších osob se však této razantní změně v životě vyhýbá, a to zejména z důvodu strachu. Senioři nemají rádi změny, obzvlášť týkají-li se odměny jejich dosavadních návyků a způsobu jejich života.

V Senior Parku u Kolína, který můžeme popsat jako alternativu domova pro seniory či domova s pečovatelskou službou, mají zájemci o ubytování možnost, vybrat si z jednopokojových či dvoupokojových bytů, které mají bezbariérový přístup, stejně tak jako všechny části areálu. Jelikož je posláním tohoto areálu vytvořit pro obyvatele rodinné a příjemné prostředí, mají všichni senioři možnost vzít si do Senior Parku své domácí mazlíčky. Díky tomu se zde mohou cítit opravdu jako doma a nemusí se přizpůsobovat žádným nařízeným podmínkám. Zdejší život není ani nijak omezený pevným režimem a záleží pouze na každém, jak stráví své volné chvíle, či kdy půjde jíst nebo spát. Právě tyto možnosti výběru jsou pro spokojený život starších osob klíčové.

Seniorům se také nabízí možnost využít účasti na nejrůznějších akcích a výletech, které jsou pro ně pořádány personálem. Jedná se jak o akce uvnitř areálu, tak i mimo něj. V případě, že se někdo nechce zúčastnit, může svůj volný čas trávit v atriu, v němž se nachází ideální prostředí pro relaxaci, četbu, luštění křížovek a mnoho dalších oblíbených aktivit.

Posláním Senior Parku je poskytnout obyvatelům moderní a komfortní místo pro život, v němž nemusí měnit své zvyklosti a mohou tak žít spokojeně dle toho, jak jsou zvyklí.

+420 777 625 667
info@beltina.cz

All rights reserved. Beltina 2013-2015
Beltina - prodej potravinových doplňků pro Vaše zdraví

Inzerce zdarma, bazar bez registrace. Okamžité zveřejnění inzerce.


Zahradní technika za akční ceny s dopravou zdarma a dárkem. Autorizovaný prodejce.


Tipnet.cz - nákupní galerie s nejprodávanějším zbožím. Tip na dárek?


Bazénová chemie, bazény a bazénové příslušenství. Specialista na bazény.


+420 777 625 667
info@beltina.cz

Barevné samolepky na zeď do dětského pokoje.
Originální samolepky na zeď vše skladem.