poradna online
Choroby a onemocnění
příznaky, příčiny a jak je léčit
Vitamíny
působení, účinky a dávkování
Minerály
působení, účinky a dávkování
Bylinky a léčivky
Blahodárné účinky bylinek
Doplňky stravy
Působení a účinky doplňků stravy

Už jste slyšeli o značce Lendan Cosmetics?

Namáháte své vlasy každý den? V tom případě byste měli investovat do kvalitní vlasové kosmetiky, jelikož právě kvalitní vlasová kosmetika může vaše vlasy spasit. Vlasy jsou každý den vysilovány vnějšími vlivy, jako je počasí nebo neustálé fénování. Nemůžeme se tedy divit vysílenému, nezdravému vzhledu. Jak již bylo zmíněno, pomoct může kvalitní vlasová kosmetika, která opravdu dokáže zázraky. Investujte proto do kvalitní značky, která vlasy dostatečně vyživí a zachrání.

Málokterá žena si uvědomuje, že když vlasy každý den namáhá a vysiluje, musí jim následně dopřát i potřebnou regeneraci. Vlasy jsou zkrátka něco, co taktéž patří k našemu dokonalému vzhledu, neměli bychom je podceňovat. Aby vypadaly živě a zdravě, kromě klasického umývání vlasů používejte i kondicionéry a vlasové masky a další produkt určené k vlasové regeneraci. Zatímco šampon zbaví vlasy jen mastnoty, další produkty zachrání vlasy před vypadáváním a oslabením.

Jednotlivé produkty by však měli být kvalitní značky, nechte se proto inspirovat světovými kadeřníky, kteří využívají produkty značky Lendan Cosmetics.

 

O značce Lendan Cosmestics

Pokud jste o španělské značce vlasové a pleťové kosmetiky Lendan Cosmetics zatím neslyšeli, máme pro vás pár informací. Jak již bylo zmíněno, jedná se o vlasovou a pleťovou kosmetiku, přípravky této značky jsou oblíbené zejména u kadeřníků světového významu. Řady na vlasy k zakoupení pod touto značkou jsou speciální a inovativní svým obsahem. Obsahují totiž brazilské ořechy, které výrazně zkvalitní vlasy.

Kromě unikátního složení stojí za zmínku vůně. Vlasy budou nejen jemné, ale také fantasticky voňavé po každém umytí či užití přípravku.

 

Co spadá pod značku Lendan Cosmetics?

Otázkou také je, co konkrétního spadá pod značku Lendan Cosmetics. Pod touto značkou najdeme šampony, kondicionéry i fenomenální masky na vlasy, které dokážou dodat vlasům mladistvý vzhled. Taktéž pod touto značkou najdete pleťové a tělové produkty. Vyzkoušejte je také.

Mimo jiné doporučujeme i značku Maria Nila

+420 777 625 667
info@beltina.cz

All rights reserved. Beltina 2013-2015
Beltina - prodej potravinových doplňků pro Vaše zdraví

Inzerce zdarma, bazar bez registrace. Okamžité zveřejnění inzerce.


Zahradní technika za akční ceny s dopravou zdarma a dárkem. Autorizovaný prodejce.


Tipnet.cz - nákupní galerie s nejprodávanějším zbožím. Tip na dárek?


Bazénová chemie, bazény a bazénové příslušenství. Specialista na bazény.


+420 777 625 667
info@beltina.cz

Barevné samolepky na zeď do dětského pokoje.
Originální samolepky na zeď vše skladem.