poradna online
Choroby a onemocnění
příznaky, příčiny a jak je léčit
Vitamíny
působení, účinky a dávkování
Minerály
působení, účinky a dávkování
Bylinky a léčivky
Blahodárné účinky bylinek
Doplňky stravy
Působení a účinky doplňků stravy

Uhelné brikety do kamen, kotle i krbu

Pokud hledáte opravdu kvalitní palivo, které můžete používat v kamnech, kotli, případně krbu, poohlédněte se po uhelných briketách. Důvodů je hned několik. Oblíbené jsou především pro vysokou výhřevnost, dlouhotrvající žhnutí a krásné plameny. Produkují minimální množství kouře. A potěší vás i svou cenou.

 

Uhelné brikety, jak už samotný název napovídá, se vyrábějí ze suchého hnědého uhlí. Dávejte si pozor, aby neobsahovaly žádná pojiva, která by kvalitu topiva snižovala. Popularitě se těší uhelné brikety REKORD i UNION. Obě varianty prochází přísnou kontrolou, takže si můžete být jisti vysokou kvalitou.

 

Nízký obsah síry, dlouhotrvající teplo

S uhelnými briketami docílíte dlouhotrvajícího tepla, což je během zimních měsíců určitě žádoucí. Produkty od značek UNION a REKORD jsou vysokoenergetické, neobsahují příliš mnoho síry a jsou skvělou volbou do krbů, kachlových kamen i kotlů na pevná paliva. Stejně tak je snadno použijete u topných zařízení, která disponují roštem či popelníkem.

 

Kde uhelné brikety koupit?

Jestliže hledáte společnost, která se specializuje na prodej uhelných briket, podívejte se do pestrého produktového portfolia internetového obchodu uhelnebrikety.cz. Objednáte si všechno přes internet a objednané zboží vám bude doručeno přímo domů. Společnost má ve své nabídce uhelné brikety značek UNION a REKORD, přičemž rozvoz realizuje po celém území České republiky zdarma, a to už od jedné objednané palety.

 

Pokud tedy chcete palivo s maximální výhřevností a dlouhotrvajícím hořením, uhelné brikety vás nadchnou po všech stránkách. Co se ceny týče, ta se různí podle toho, v jakém množství si brikety objednáte. Třeba cena za balení 800 kg začíná na 5 540 korunách. Zakoupit se dá však i menší množství, například papírová taška 480 kg od 3 920 korun.

+420 777 625 667
info@beltina.cz

All rights reserved. Beltina 2013-2015
Beltina - prodej potravinových doplňků pro Vaše zdraví

Inzerce zdarma, bazar bez registrace. Okamžité zveřejnění inzerce.


Zahradní technika za akční ceny s dopravou zdarma a dárkem. Autorizovaný prodejce.


Tipnet.cz - nákupní galerie s nejprodávanějším zbožím. Tip na dárek?


Bazénová chemie, bazény a bazénové příslušenství. Specialista na bazény.


+420 777 625 667
info@beltina.cz

Barevné samolepky na zeď do dětského pokoje.
Originální samolepky na zeď vše skladem.