poradna online
Choroby a onemocnění
příznaky, příčiny a jak je léčit
Vitamíny
působení, účinky a dávkování
Minerály
působení, účinky a dávkování
Bylinky a léčivky
Blahodárné účinky bylinek
Doplňky stravy
Působení a účinky doplňků stravy

LED osvětlení: Jasná volba pro moderní domácnost

Osvětlení interiéru je pro nás dnes již jakousi samozřejmostí. Pokud ovšem platíte pravidelné inkaso, na němž jsou za elektřinu hodně vysoké částky, nejspíše je třeba situaci změnit. Právě vaše světla mohou být při provozu hodně drahá. Jestliže máte všude v domácnosti klasické žárovky pracující na principu žhavení wolframového vlákna, není se čemu divit. Proto je nezbytná jejich klidně i postupná výměna za LEDkové žárovky. Ty už jsou na trhu za poměrně výhodné ceny. Změna se tudíž rozhodně vyplatí, o čemž vás přesvědčíme.

 

Maximálně ekonomický provoz

V první řadě je třeba u LED technologie upozornit na maximálně ekonomický provoz. Moderní nástěnná i stropní svítidla vybavená LED žárovkami pracují na úsporném principu. Nevydávají téměř žádné teplo, jelikož energie putuje skoro výhradně na světlo. U wolframových žárovek je tomu přesně opačně. Tradičně využíváme pro svícení vláknové žárovky se spotřebou 40 či 60 W. Stejný prostor vám přitom dokonale osvítí LEDka se spotřebou pouhých 4, 6 či 7 W. A to už je opravdu propastný rozdíl.

 

Vydrží skutečně dlouho

Jste naštvaní, když vám lustry postupně zhasínají v důsledku praskání žárovek? Na to můžete u LED světel zapomenout. Žárovky totiž standardně vydrží svítit 50 000 hodin. Jestliže se pokazí, což se stává výjimečně, vztahuje se na ně dvouletá záruční doba. Velkou výhodou je i fakt, že jim nevadí neustálé blikání. Především u svítidel s pohybovým čidlem se jedná o permanentní záležitost.

 

LED osvětlení ve spoustě podob

Slyšeli jste o tom, že barva LED světel je vždy jiná, než je tomu u klasických? Pak se jedná o mýtus. Může a nemusí. Klidně si můžete koupit teplou bílou barvu, anebo žlutou. Tradiční studená bílá se využívá hlavně v exteriérech. Stejně tak není problém vybírat LED pásky, případně větší LED panely. Naším tipem je inteligentní osvětlení Philips Hue, jež nabízí maximální komfort.

+420 777 625 667
info@beltina.cz

All rights reserved. Beltina 2013-2015
Beltina - prodej potravinových doplňků pro Vaše zdraví

Inzerce zdarma, bazar bez registrace. Okamžité zveřejnění inzerce.


Zahradní technika za akční ceny s dopravou zdarma a dárkem. Autorizovaný prodejce.


Tipnet.cz - nákupní galerie s nejprodávanějším zbožím. Tip na dárek?


Bazénová chemie, bazény a bazénové příslušenství. Specialista na bazény.


+420 777 625 667
info@beltina.cz

Barevné samolepky na zeď do dětského pokoje.
Originální samolepky na zeď vše skladem.