poradna online
Choroby a onemocnění
příznaky, příčiny a jak je léčit
Vitamíny
působení, účinky a dávkování
Minerály
působení, účinky a dávkování
Bylinky a léčivky
Blahodárné účinky bylinek
Doplňky stravy
Působení a účinky doplňků stravy

Jak se zbavit bakterií a nečistot v bytě? Pořiďte si klimatizaci

Přestože pravidelně uklízíte, neznamená to, že se ve vaší domácnosti nemohou množit bakterie a vznikat pro zdraví nebezpečné nečistoty. Pokud tedy hledáte způsob, jak se těchto neduhů, kvůli nimž vznikají mimo jiné alergie, zbavit, podívejte se na následující tipy.

 

Dýchejte zdravější vzduch díky moderním klimatizacím

Věděli jste, že jen ve vzduchu se ukrývá obrovské množství bakterií, alergenů a virů? Jestliže patříte mezi citlivější jedince, přítomnost různých nečistot ve vzduchu pro vás může být škodlivá. Snadno však můžete docílit čerstvého vzduchu, a to za pomocí moderní klimatizace. Ano, čtete správně, klimatizace do domu mají pozitivní dopad na zdraví členů domácnosti. Třeba modely od Samsungu nejenže ochlazují okolní vzduch, ale disponují ještě funkcí Virus Doctor, která je schopna díky speciálním filtrům odstraňovat nečistoty ze vzduchu.

 

Pravidelně větrejte všechny pokoje

Plísním, bakteriím a virům se velice dobře daří ve vlhkém a suchém prostředí, a proto dbejte na to, abyste pravidelně větrali všechny místnosti. Zase na druhou stranu, větrání hlavně během květenství neocení alergici, a proto se opět dostáváme ke zlaté střední cestě, kterou je klimatizace. Zařízení totiž dokáže udržet v interiéru konstantní vlhkost a teplotu, a tím pádem se bakterie a viry přestanou množit.

 

Jak vybrat klimatizaci?

Do menších bytů a domů postačí nástěnná klimatizace, která se pyšní nižší pořizovací cenou, jednoduchou instalací a obsluhou. Jestliže vlastníte větší byt či dům, zaměřte se spíše na kazetové klimatizace, jež jsou praktičtější a montují se pod strop. Pokud potřebujete poradit s výběrem, údržbou, ale i montáží, obraťte se na specialistu v oboru. Podívejte se na webové stránky samsungklimatizace.cz, kde najdete všechny potřebné informace nejen o firmě, ale také o nabízených produktech.

+420 777 625 667
info@beltina.cz

All rights reserved. Beltina 2013-2015
Beltina - prodej potravinových doplňků pro Vaše zdraví

Inzerce zdarma, bazar bez registrace. Okamžité zveřejnění inzerce.


Zahradní technika za akční ceny s dopravou zdarma a dárkem. Autorizovaný prodejce.


Tipnet.cz - nákupní galerie s nejprodávanějším zbožím. Tip na dárek?


Bazénová chemie, bazény a bazénové příslušenství. Specialista na bazény.


+420 777 625 667
info@beltina.cz

Barevné samolepky na zeď do dětského pokoje.
Originální samolepky na zeď vše skladem.