poradna online
Choroby a onemocnění
příznaky, příčiny a jak je léčit
Vitamíny
působení, účinky a dávkování
Minerály
působení, účinky a dávkování
Bylinky a léčivky
Blahodárné účinky bylinek
Doplňky stravy
Působení a účinky doplňků stravy

5 důvodů, proč se pronájem motodlahy na koleno vyplatí. Záleží na ceně i pohodlí

Po operaci kolene, ať výměně kloubu - totální endoprotéze (TEP), plastice křížového vazu (ACL), artroskopii či akromioplastice pacienti rehabilitují na motorové dlaze. V článku vám ukážeme, proč si dlahu vypůjčit a co na ní nejvíce oceníte.


Pronájem motodlahy se vám vyplatí hned 5x

●        Věděli jste, že zcela nová motodlaha stojí 125 000 Kč bez DPH? Cena denního pronájmu je pouhých 250 Kč.

●        Pacient bude po operaci potřebovat motodlahu několik týdnů. Po vypůjčení ji odešle zpět do půjčovny motodlah. Nemusí se starat o servis a ani údržbu přístroje, případně ji prodávat do bazaru.

 

 

●        Vypůjčit si motodlahu je snadné a rychlé. Vyplníte formulář, nebo zavoláte na telefonní čísla 241 403 520, 774 728 722 a domluvíte si další podrobnosti.

●        Půjčovna motodlahy vám dodá motodlahu až domů. Je jedno, jestli bydlíte v Praze, Brně, Plzni, Liberci nebo na malé vesnici. Pacienti dostali motodlahu také do Mladé Boleslavi, Staré Boleslavi, Kolína, Bakova, Mnichova Hradiště, Jablonce nad Nisou, Českých Budějovic, Tábora Jindřichova Hradce i Olomouce. Zajímá vás více? Podívejte se na článek Pronájem motodlahy se vám vyplatí. Podívejte se proč.


Cena půjčovného a kde si motodlahu vypůjčit

Půjčovné na jeden den stojí 250 Kč. Cena se snižuje od 31. dne, kdy zaplatíte pouze 220 Kč. Při pronájmu motodlahy alespoň na jeden týden vám půjčovna Proormedent doručí motodlahu po Praze zdarma a naučí Vás s ní zacházet. Při vypůjčení na dva týdny a více vám motodlahu doručí zdarma také do Středočeského kraje. Vypůjčte si přístroj v půjčovně motodlah ještě dnes. V některých měsících v roce je o motodlahu velký zájem. Pro pronájem volejte na telefonní číslo 241 403 520, nebo na mobilní číslo 774 728 722, nebo napište na e-mail info@proormedent.cz Také můžete vyplnit na webu krátký formulář.Jak rehabilitovat s motorovou dlahou

Do motodlahy vložíte nemocnou končetinu, nastavíte botičku i velikost dlahy tak, aby vám dobře seděla. Nastavení je velmi snadné a pro pohodlnou a správnou úpravu můžete použít také instruktážní video, v němž je vše velmi dobře vysvětleno. Motorová dlaha se ovládá dálkovým ovládáním. Přístroj se nemusí přestavovat pro pravou a levou nohu zvlášť. Díky motodlaze budete rehabilitovat správně, efektivně a zajistí se plynulý pasivní pohyb končetiny.

 

Rehabilitovat s motodlahou se vyplatí

Díky cvičení na motorové dlaze se zlepší hojení kloubní chrupavky, šlach, vazů a měkkých tkání. V operované končetině se bolest sníží a zvýší se rozsah pohybu v kolenním kloubu. Noha se rozhýbe postupně, rehabilitace není tak bolestivá nebo nepříjemná. Pravidelná a efektivní rehabilitace eliminuje možné komplikace, které se objevují při zatuhnutí kloubu, otoky se dříve vstřebávají, kloub nezatuhne, zlepší se lymfatická cirkulace měkkých tkání v kolenním kloubu. Rehabilitovat můžete kdykoli budete mít čas a nemusíte docházet k ortopedovi nebo do speciálního rehabilitačního zařízení.

 

Jak rehabilitovat po TEP a kdy se vrátit do práce

Bezprostředně po rehabilitaci musíte nosit minimálně dva týdny protiembolické punčochy. Po TEP či ACL je potřeba pravidelně rehabilitovat. Rehabilitace trvá přibližně dvanáct týdnů. Nemocný navštěvuje rehabilitaci, kde cvičí pod dohledem fyzioterapeuta. S motodlahou bude rehabilitace efektivní a pravidelná. Přístroj využívají hodně sportovci, osoby v produktivním věku a v neposlední řadě i senioři. Rekonvalescence se u každého pacienta mírně různí a trvá různě dlouhou dobu. Záleží na tom, jak efektivně a pravidelně rehabilitujete. Jestliže pracujete v kanceláři a většinu času trávíte sezením na kancelářské židli, můžete se vrátit do práce přibližně za tři měsíce až půl roku.

 

Jak si vypůjčit motodlahu

Cena motodlahy na jeden den je 250 Kč. Při dlouhodobé výpůjčce zaplatíte od 31. dne za jeden den 220 Kč. V některých měsících bývá o motodlahu zájem, a právě proto je vhodné zamluvit si motodlahu co nejdříve. Objednejte si ji na telefonních číslech +420 241 403 520, 774 728 722, napište na e-mail info@proormedent.cz, nebo vyplňte na webu krátký formulář.

+420 777 625 667
info@beltina.cz

All rights reserved. Beltina 2013-2015
Beltina - prodej potravinových doplňků pro Vaše zdraví

Inzerce zdarma, bazar bez registrace. Okamžité zveřejnění inzerce.


Zahradní technika za akční ceny s dopravou zdarma a dárkem. Autorizovaný prodejce.


Tipnet.cz - nákupní galerie s nejprodávanějším zbožím. Tip na dárek?


Bazénová chemie, bazény a bazénové příslušenství. Specialista na bazény.


+420 777 625 667
info@beltina.cz

Barevné samolepky na zeď do dětského pokoje.
Originální samolepky na zeď vše skladem.