poradna online
Choroby a onemocnění
příznaky, příčiny a jak je léčit
Vitamíny
působení, účinky a dávkování
Minerály
působení, účinky a dávkování
Bylinky a léčivky
Blahodárné účinky bylinek
Doplňky stravy
Působení a účinky doplňků stravy

Jaké jsou ty nejlepší dárky pro partnera, rodinu, kolegy i obchodní partnery? Zlato dokáže potěšit každého!

Máte velkou rodinu a každé Vánoce si lámete si lámete hlavu, čím její členy potěšit? Dáváte rádi dárky, které zaručeně potěší a zároveň jsou natolik originální, že si obdarovaný dobře zapamatuje, kdy a k jaké příležitosti je dostal? Vybrat dokonalý dárek může být často pořádný oříšek. Někdy proto, že nemůžete najít to pravé ořechové pro děti nebo partnera, jindy zase dobře neznáte vkus a záliby důležitého klienta či klíčového zaměstnance vaší firmy.


Zlato patří mezi dárky, které ocení úplně každý

Dárky se dávají proto, aby udělaly radost. Pod vánoční stromek by proto neměly patřit obligátní ponožky a náhodně zvolená kosmetika, která vůbec nemusí obdarovanému vyhovovat. Vhodné je vyvarovat se i nádobí a bytových dekorací. Vždy samozřejmě platí výjimky, obecně se ale tohoto pravidla raději držte. A pokud se rozhodnete předat dárky obchodním partnerům nebo zaměstnancům, mějte na paměti, že stojánky na psací potřeby, diáře, kalendáře a další podobné předměty opatřené logem jsou obehrané klišé. Raději zvolte něco originálnějšího. Rozhodně nešlápnete vedle, když vsadíte na zlato.

 

Dárky z investičního zlata mají hodnotu, která neklesá

Zdá se vám, že věnovat někomu zlatý slitek je finančně příliš nákladné? Není tomu tak – slitky jsou dostupné již o hmotnosti od 1 g. Záleží tedy jen na vás, jak velkou částku se rozhodnete investovat. Zlaté slitky a mince jsou tím pravým dárkem pro členy rodiny, přátele, klienty i pracovníky bez ohledu na to, jestli právě mají svátek, slaví výročí svatby, nebo konečně získali vysokoškolský titul. Investiční zlato patří mezi ty nejlepší dárky pro muže i ženy. K narozeninám můžete zvolit minci, na které je vyobrazeno odpovídající znamení zvěrokruhu, ke kulatému výročí se skvěle hodí zlatá medaile. V nabídce na zlate-mince.cz najdete opravdu široký sortiment – jen mincí, na nichž jsou jména, tu najdete více než 500 variant.

+420 777 625 667
info@beltina.cz

All rights reserved. Beltina 2013-2015
Beltina - prodej potravinových doplňků pro Vaše zdraví

Inzerce zdarma, bazar bez registrace. Okamžité zveřejnění inzerce.


Zahradní technika za akční ceny s dopravou zdarma a dárkem. Autorizovaný prodejce.


Tipnet.cz - nákupní galerie s nejprodávanějším zbožím. Tip na dárek?


Bazénová chemie, bazény a bazénové příslušenství. Specialista na bazény.


+420 777 625 667
info@beltina.cz

Barevné samolepky na zeď do dětského pokoje.
Originální samolepky na zeď vše skladem.