poradna online
Choroby a onemocnění
příznaky, příčiny a jak je léčit
Vitamíny
působení, účinky a dávkování
Minerály
působení, účinky a dávkování
Bylinky a léčivky
Blahodárné účinky bylinek
Doplňky stravy
Působení a účinky doplňků stravy

RainForest® Echinacea 500 mg - 90 tablet


Novinky
RainForest® Echinacea 500 mg - 90 tablet

RainForest® Echinacea 500 mg - 90 tablet - diskuze

Výrobce:VitaHarmony

EAN:8594010861444

prodej RainForest® Echinacea 500 mg - 90 tablet - Nejlevněni

RainForest Echinacea - Kladný a rychlý vliv této byliny na celý imunitní systém je všeobecně uznávaným faktem. Extrakt z kořene třapatky nachové (Echinacea purpurea) napomáhá aktivaci bílých krvinek – leukocytů, které pohlcují původce bakterií přímo v organismu a produkují protilátky. Doplňky stravy s obsahem jejího extraktu jsou proto vítanými pomocníky.

Echinacea pochází z prérií Severní Ameriky a je starodávnou rostlinou indiánských kmenů. Má také vliv na funkci zažívacího ústrojí, sleziny, močového měchýře a mízních uzlin, další z řady benefitů pravidelného užívání této bylinky.

Doporučené dávkování RainForest Echinacea:

1 tableta denně. Tabletu RainForest Echinacea je možno zapít tekutinou.

Skladování RainForest Echinacea:

Na suchém a chladném místě, v uzavřeném obalu, mimo dosah dětí! Minimální trvanlivost RainForest Echinacea do data uvedeného na obalu.

Upozornění k RainForest Echinacea:

Obsah začněte užívat pouze z nepoškozeného bezpečnostního obalu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno dětem do 3 let. RainForest Echinacea mení určena jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro těhotné a kojící ženy.

Obsah jedné kapsle RainForest Echinacea

Složení:hmot. / tableta% DDD*
ECHINACEA PURPUREA (extrakt)500 mg*
přidané látky do RainForest Echinacea
mikrokrystalická celulóza E460, fosforečnan vápenatý E341, kyselina stearová E570, stearan hořečnatý E470b, karboxymetylcelulóza E466, oxid křemičitý E551

*% doporučené denní dávky; - není stanovenoSdílej produkt na Facebooku:
| Copyright © 2013-2020 Beltina - potravinové doplňky | Administrace | Výměna odkazů | Casino online nabídky Jedete na dovolenou do zahraničí? Sjednejte si online cestovní pojištění za nejlepší cenu.

Vířivka Villeroy & Boch pro celoroční provoz. Úsporná, zateplená, laminátová, vč. termokrytu. Nekupujte nafukovací vířivky, které vám přes zimu neslouží. Vybírejte z celoročních vířivek Villeroy & Boch nebo Jacuzzi®