poradna online
Choroby a onemocnění
příznaky, příčiny a jak je léčit
Vitamíny
působení, účinky a dávkování
Minerály
působení, účinky a dávkování
Bylinky a léčivky
Blahodárné účinky bylinek
Doplňky stravy
Působení a účinky doplňků stravy

C-komplex - Formula 500, postupné uvolňování, se šípky a echinaceou - 60 tablet


Novinky
Výrobce:VitaHarmony

EAN:8594010860355

prodej C-komplex - Formula 500, postupné uvolňování, se šípky a echinaceou - 60 tablet - Nejlevněni

C-komplex Formula 500 obsahuje jedinečnou kompozici tří účinných látek: vitamin C s postupným uvolňováním, echinaceu a bioflavonoidy ze šípků, které se efektivně synergicky podporují. Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému. Účastní se ochrany buněk před oxidativním stresem, struktur cév, chrupavek, dásní a zubů. Snižuje míru únavy a vyčerpání, přispívá k normální psychické činnosti a činnosti nervové soustavy.

C-komplex formula 500 jsou tablety ve formě time release (TR), jejichž účinné složky se uvolňují postupně a organismus je díky tomu dokáže lépe vstřebat a využít.

Doporučené dávkování C-komplex Formula 500:

1 tableta 1 x denně.

Skladování :

C-komplex Formula 500 skladujte na suchém a chladném místě, v uzavřeném obalu, mimo dosah dětí! Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.

Upozornění k C-komplex Formula 500:

Obsah začněte užívat pouze z nepoškozeného bezpečnostního obalu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování C-komplex Formula 500. Není určeno pro děti do 3 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Obsah jedné tablety C-komplex Formula 500

Složení:hmot. / tableta% DDD*
VITAMIN C515 mg858
ECHINACEA PUR. (EXTRAKT 4:1)30 mg*
ŠÍPKY (PRÁŠEK)25 mg*

*% doporučené denní dávky; - není stanovenoSdílej produkt na Facebooku:
| Copyright © 2013-2020 Beltina - potravinové doplňky | Administrace | Výměna odkazů | Casino online nabídky Jedete na dovolenou do zahraničí? Sjednejte si online cestovní pojištění za nejlepší cenu.

Vířivka Villeroy & Boch pro celoroční provoz. Úsporná, zateplená, laminátová, vč. termokrytu. Nekupujte nafukovací vířivky, které vám přes zimu neslouží. Vybírejte z celoročních vířivek Villeroy & Boch nebo Jacuzzi®