poradna online
Choroby a onemocnění
příznaky, příčiny a jak je léčit
Vitamíny
působení, účinky a dávkování
Minerály
působení, účinky a dávkování
Bylinky a léčivky
Blahodárné účinky bylinek
Doplňky stravy
Působení a účinky doplňků stravy

Ginkgo 40 mg - 120 kapslí


Novinky
Výrobce:VitaHarmony

EAN:8594010860706

prodej Ginkgo 40 mg - 120 kapslí - Nejlevněni

VitaHarmony Ginkgo - Prokrvení cév, končetin a lepší paměť. Standardizovaný extrakt z Ginkgo biloby - Jinanu dvoulaločného. Standardizovaný extrakt z listů Ginkgo biloba (Jinan dvoulaločný). Jinan dvoulaločný patří mezi nejstarší rostliny na zemi. V jeho původní oblasti výskytu, Číně, je i dnes velmi ceněn a uznáván. Již před staletími se vědělo, že listy obsahují množství aktivních látek. Ginkolidy z jinanu dvoulaločného působí na rozšiřování cév očí, mozku i končetin. Tak mají vliv na prokrvení a zásobení periferií kyslíkem, a tím i výživu orgánů. Projeví se příznivě při poruchách paměti a koncentrace.

Extrakt z listů stromu dlouhověkosti se doporučuje také při „zvonění v uších“. Působí také na centrální nervovou soustavu a stavy úzkosti. Ginkgo Biloba je vhodná k dlouhodobému užívání, účinky se dostavují obvykle po 6 měsících užívání.

Doporučené dávkování Ginkgo VitaHarmony:

1 kapsle 1x denně. Kapsli je možné zapít tekutinou.

Skladování doplňku Ginkgo:

Na suchém a chladném místě, v uzavřeném obalu, mimo dosah dětí! Minimální trvanlivost extraktu z Ginkgo Biloby je uvedena do data uvedeného na obalu.

Upozornění k extraktu Ginkgo:

Obsah začněte užívat pouze z nepoškozeného bezpečnostního obalu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno dětem do 12 let. Extrakt z Ginkgo Biloby není určen jako náhrada pestré stravy.

Obsah jedné tablety Ginkgo od VitaHarmony

Složení:hmot. / tableta% DDD*
GINKGO (extrakt)40 mg*
přidané látky do Ginkgo od VitaHarmony
fosforečnan vápenatý (E341), želatina, kyselina stearová (E570)

*% doporučené denní dávky; - není stanoveno

Pozn.: Extrakt listů Ginkgo Biloba (24% ginkgosidů, 6% terpenoidů)Sdílej produkt na Facebooku:
| Copyright © 2013-2020 Beltina - potravinové doplňky | Administrace | Výměna odkazů | Casino online nabídky Jedete na dovolenou do zahraničí? Sjednejte si online cestovní pojištění za nejlepší cenu.

Vířivka Villeroy & Boch pro celoroční provoz. Úsporná, zateplená, laminátová, vč. termokrytu. Nekupujte nafukovací vířivky, které vám přes zimu neslouží. Vybírejte z celoročních vířivek Villeroy & Boch nebo Jacuzzi®