poradna online
Choroby a onemocnění
příznaky, příčiny a jak je léčit
Vitamíny
působení, účinky a dávkování
Minerály
působení, účinky a dávkování
Bylinky a léčivky
Blahodárné účinky bylinek
Doplňky stravy
Působení a účinky doplňků stravy

PM Elixír na slinivku 60 tablet


Zobraz doplňky stravy v akciNovinky
PM Elixír na slinivku 60 tablet

PM Elixír na slinivku 60 tablet - diskuze

Výrobce:Purus Meda

EAN:8595025423047

prodej PM Elixír na slinivku 60 tablet - Nejlevněni

PM Elixír na slinivku - složení extraktů z bylin je převzato z prastaré osvědčené kombinace, která byla volena k podpoře funkce slinivky a normalizaci hladiny krevního cukru v období, kdy nebyl znám inzulín. Nyní je vhodně doplněná PABA (para-aminobenzoovou kyselinou) a propolis. Dlouhodobé užívání účinných látek pomáhá normalizovat hladinu krevního cukru, a tak stabilizovat zdravotní stav u diabetiků. Je určen k dlouhodobému užívání (6 měsíců).

Historie produktu PM Elixír na slinivku:

Produkt se před změnou legislativy jmenoval PM Elixír na cukrovku. Složení extraktů z bylin je převzato ze starých recepisů evropských bylinářů, v období, kdy nebyl znám inzulín. Je určen k dlouhodobému užívání (6 měsíců). V přípravku jsou použity extrakty z bylin vyrobené moderní šetrnou technologií a zapracovány do praktické tabletové aplikační formy. Původní receptura je rozšířena o další složky - PABA a Propolis Moravia PM®. Receptura byla ověřována v pilotní studii a výsledky publikovány (MUDr. B. Ždichynec, CSc., časopis. Váš osobní lékař, říjen 2007). Přípravek 6 měsíců užíval vybraný soubor osob jako podpůrný doplněk diabetické diety. U osob bylo dosaženo normalizace hladiny cukru. Rovněž normalizace trávení a metabolismu vedlo i ke snížení diabetické nadváhy.

Složení PM Elixíru na slinivku:

1 tableta 900,0 mg obsahuje:

Složení:hmot. / tableta
Mochna husí nať extrakt 3:1 (Potentilla anserina)84 mg
Kuklík městský kořen extrakt 3:1 (Geum urbanum)84 mg
PABA (para-aminobenzoová kyselina)75 mg
Fazol obecný lusk extrakt 3:1 (Phaseolus vulgaris)56 mg
Ostružiník křovitý list extrakt 3:1 (Rubus fruticosus)28 mg
Borůvka list extrakt 3:1 (Vaccinium myrtillus)28 mg
Propolis Moravia PM®10 mg

Přídatné látky: plnidlo: mikrokrystalická celulóza, zahušťovadlo: polyvinylpyrrolidon, protispékavá látka: stearan hořečnatý rostlinný

Dávkování PM Elixíru na slinivku:

1 tableta ráno a 1 večer 30 minut před jídlem, zapít vodou.
Užívat po dobu 2 až 6 měsíců. Doporučuje se během roku kúru zopakovat.

Upozornění:

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučené denní dávkování. PM Elixír na slinivku není určen pro děti do tří let, těhotné a kojící ženy. Nevhodné pro osoby citlivé na včelí produkty. Uchovávat při teplotě do 25 °C. Chránit před světlem.

Obsah balení PM Elixír na slinivku: 60 tablet, dávka na 1 měsíc.Sdílej produkt na Facebooku:
| Copyright © 2013-2020 Beltina - potravinové doplňky | Administrace | Výměna odkazů | Casino online nabídky Jedete na dovolenou do zahraničí? Sjednejte si online cestovní pojištění za nejlepší cenu.

Vířivka Villeroy & Boch pro celoroční provoz. Úsporná, zateplená, laminátová, vč. termokrytu. Nekupujte nafukovací vířivky, které vám přes zimu neslouží. Vybírejte z celoročních vířivek Villeroy & Boch nebo Jacuzzi®