poradna online
Choroby a onemocnění
příznaky, příčiny a jak je léčit
Vitamíny
působení, účinky a dávkování
Minerály
působení, účinky a dávkování
Bylinky a léčivky
Blahodárné účinky bylinek
Doplňky stravy
Působení a účinky doplňků stravy

Ophtavit® - 90 tablet, pro zdravý zrak po celý život


Novinky
Ophtavit® - 90 tablet, pro zdravý zrak po celý život

Ophtavit® - 90 tablet, pro zdravý zrak po celý život - diskuze

Výrobce:VitaHarmony

EAN:8594010861246

prodej Ophtavit® - 90 tablet, pro zdravý zrak po celý život - Nejlevněni

Doplněk stravy Ophtavit od VitaHarmony - Na oči profesionálně

Ophtavit® je moderním řešením pro péči o vaše oči. Zrak patří právem k cennému smyslovému orgánu v životě člověka. Přijímáme díky němu až 90% informací z okolního světa. Naše oči si ale bohužel nezachovávají stejnou výkonnost po celý život, mění se s věkem a zatížením.

Přípravek Ophtavit obsahuje lutein a zeaxantin patřící do skupiny karotenoidů – pigmentů, které jsou fyziologicky přítomné v sítnici lidského oka a tělo si je samo nemůže vytvořit. Obsah luteinu a zeaxanthinu ve žluté skvrně s věkem přirozeně klesá, proto je důležitý jejich dostatečný příjem. Receptura je také obohacena o výtažek z borůvek, který je osvědčeným přírodním prostředkem pro regeneraci, posílení a ochranu zraku.

Ophtavit® je ideální volbou pro každého, kdo své oči nadměrně zatěžuje.

Doplněk stravy Ophtavit® je speciálně určený pro všechny, kteří své oči nadměrně namáhají a chtějí o ně pečovat. Kombinace přírodních složek doplňuje živiny pro uchování kvality zraku. Dále obsažené důležité antioxidanty ve formě vitaminů a minerálů chrání buňky oka před oxidativním stresem, který je důsledkem nerovnováhy antioxidantů a volných radikálů v těle.

Vitamin C přispívá k tvorbě kolagenu pro přirozenou funkci krevních cév a snižuje míru únavy a vyčerpání. Zinek napomáhá k udržení normálního stavu zraku a metabolismu vitaminu A. Měď přispívá k přirozené funkci imunitního systému.

Doporučené dávkování :

1 tableta VItaHarmony Ophtavit 2x denně. Nejlépe po jídle.

Skladování Ophtavit:

Ophtavit skladujte na suchém a chladném místě, v uzavřeném obalu, mimo dosah dětí! Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.

Upozornění k doplňku Ophtavit :

Obsah začněte užívat pouze z nepoškozeného bezpečnostního obalu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno dětem do 3 let. Ophtavit není určen jako náhrada pestré stravy. Vhodné i pro diabetiky v rámci stanoveného dietního režimu.

Obsah jedné tablety Ophtavit:

Složení:hmot. / tableta% DDD*
VITAMIN C350 mg438
VITAMIN E94 mg783
BORŮVKY (extrakt)40 mg*
ZINEK24 mg240
BETA KAROTEN6 mg*
LUTEIN5 mg*
MĚĎ1500 µg150
ZEAXANTIN1 mg*
SELEN50 µg91
Složení Ophtavit
selenan sodný, oxid zinečnatý, glukonan měďnatý; rozpouštědla: fosforečnan vápenatý E341, mikrokrystalická celulóza E460, pojiva: sodná sůl oktenylsukcinátu škrobu E1450, povidon E1201, glukóza, želatina, sacharóza, látky protispékavé: oxid křemičitý E551, zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulózy E468, krospovidon E1202, látky zvlhčující: kyselina stearová E570, stearan hořečnatý E470b, antioxidanty: askorbát sodný E301, askorbylpalmitát E304i, alfa-tokoferol E307, povrch tablety: křemičitan hořečnatý E553a, šelak E904.

*% doporučené denní dávky; - není stanovenoSdílej produkt na Facebooku:
| Copyright © 2013-2020 Beltina - potravinové doplňky | Administrace | Výměna odkazů | Casino online nabídky Jedete na dovolenou do zahraničí? Sjednejte si online cestovní pojištění za nejlepší cenu.

Vířivka Villeroy & Boch pro celoroční provoz. Úsporná, zateplená, laminátová, vč. termokrytu. Nekupujte nafukovací vířivky, které vám přes zimu neslouží. Vybírejte z celoročních vířivek Villeroy & Boch nebo Jacuzzi®