poradna online
Choroby a onemocnění
příznaky, příčiny a jak je léčit
Vitamíny
působení, účinky a dávkování
Minerály
působení, účinky a dávkování
Bylinky a léčivky
Blahodárné účinky bylinek
Doplňky stravy
Působení a účinky doplňků stravy

Simply you Pssst! ústní sprej proti chrápání 15ml+10ml Zdarma


Zobraz doplňky stravy v akciNovinky
Simply you Pssst! ústní sprej proti chrápání 15ml+10ml Zdarma

Simply you Pssst! ústní sprej proti chrápání 15ml+10ml Zdarma - diskuze

Výrobce:Simply You

EAN:8594059731463

prodej Simply you Pssst! ústní sprej proti chrápání 15ml+10ml Zdarma - Nejlevněni

Budí Vás často chrápání partnera? Nemůžete spát?

Pssst! ústní sprej proti chrápání je přírodní přípravek proti chrápání, jenž obsahuje unikátní účinnou složku VOLUME CONTROL COMPLEXTM, která je jedinečnou kombinací rostlinných extraktů světlíku lékařského, ostropestřce mariánského, chmele otáčivého, panthenolu, šalvějové a eukalyptové silice a mentolu, které působí na měkké části horních cest.

Mechanismus účinku Simply You Pssst!:

Pssst! je přírodní produkt - doplněk stravy obsahuje unikátní účinnou složku VOLUME CONTROL COMPLEXTM, která je jedinečnou kombinací rostlinných extraktů světlíku lékařského, ostropestřce mariánského, chmele otáčivého, panthenolu, šalvějové a eukalyptové silice a mentolu, které působí na měkké části horních cest dýchacích.

Doporučené dávkování Pssst!:

Doporučuje se bezprostředně před spánkem aplikovat Pssst! 2-3 dávky do úst na kořen jazyka. Aplikaci je možné dle potřeby opakovat i v průběhu noci. Pro dosažení uspokojivého účinku je nutné roztok aplikovat do oblasti kořene jazyka.

Upozornění k [stn9mu spreji Pssst!:

Ukládat mimo dosah dětí! Nedoporučuje se užívat v případě přecitlivělosti na některou obsaženou složku. Pssst! není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Složení Pssst! - ústního spreje proti chrání:

Panthenol, extrakt světlíku lékařského (Euphrasia rostkoviana), extrakt chmele otáčivého (Humulus lupulus), extrakt ostropestřce mariánského (Silybum marianum), šalvějová a eukalyptová silice, mentol, pomerančové aroma, sorban draselný, kyselina citronová, methylparaben, sorbitol, hydrogenovaný rostlinný olej, čištěná voda.

Pssst! obsahuje unikátní účinnou složku VOLUME CONTROL COMPLEXTM, která je jedinečnou kombinací rostlinných extraktů světlíku lékařského, ostropestřce mariánského, chmele otáčivého, panthenolu, šalvěje a eukalyptové silice a mentolu. Rostlinné extrakty působí na měkké části horních cest dýchacích stahujícím a zpevňujícím účinkem, tlumí tak jejich vibrace při vdechování a omezují chrápání. Panthenol zklidňuje a zvlhčuje sliznici a omezuje pocit suchosti a škrábání v krku po probuzení. Šalvějová a eukalyptová silice celkově posilují aktivitu rostlinných extraktů, udržují sliznici čistou a omezují nežádoucí zápach z úst. Mentol působí chladivým až mírně znecitlivujícím účinkem a zlepšuje průchodnost horních cest dýchacích.

Název složky Pssst!:množství v jednom střiku
Extrakt ostropestřce mariánského1,3 µg
Extrakt chmele otáčivého1,7 µg
Extrakt světlíku lékařského1,3 µg
Panthenol1,3 µg
Šalvějová silice0,2 µg
Eukalyptová silice0,2 µg
Mentol0,3 µg
Pomerančové aroma1,8 µg
Sorban draselný0,3 µg
Kyselina citrónová0,3 µg
Methylparaben0,2 µg
Sorbitol18 µg
Hydrogenovaný rostlinný olej3,8 µg
Čištěná voda69,3 µg


Sdílej produkt na Facebooku:
| Copyright © 2013-2020 Beltina - potravinové doplňky | Administrace | Výměna odkazů | Casino online nabídky Jedete na dovolenou do zahraničí? Sjednejte si online cestovní pojištění za nejlepší cenu.

Vířivka Villeroy & Boch pro celoroční provoz. Úsporná, zateplená, laminátová, vč. termokrytu. Nekupujte nafukovací vířivky, které vám přes zimu neslouží. Vybírejte z celoročních vířivek Villeroy & Boch nebo Jacuzzi®