poradna online
Choroby a onemocnění
příznaky, příčiny a jak je léčit
Vitamíny
působení, účinky a dávkování
Minerály
působení, účinky a dávkování
Bylinky a léčivky
Blahodárné účinky bylinek
Doplňky stravy
Působení a účinky doplňků stravy

PM D-MANOSA s propolisem 30 tablet


Zobraz doplňky stravy v akciNovinky
PM D-MANOSA s propolisem 30 tablet

PM D-MANOSA s propolisem 30 tablet - diskuze

Výrobce:Purus Meda

EAN:8595025421586

prodej PM D-MANOSA s propolisem 30 tablet - Nejlevněni

D-manosa a propolis může přinést výraznou úlevu u problému močových cest nebo močového měchýře již během dvou až tří dnů. D-Manosa není organizmem metabolizována a tudíž je tento doplněk vhodný pro diabetiky.

Přípravek PM D-MANOSA s propolisem je klinicky testován - MUDr. J. Donát, DrSc., Klimakterická medicína, 2,10. 2005

Účinek je založen zejména na fyzikálním efektu D-Manosy (vytváří ochrannou vrstvu na stěnách močových cest) a bakteriostatickém a protizánětlivém efektu standardizovaného propolisu. Výsledkem je rychlá a účinná pomoc bez nepříznivých účinků antibiotik. Nejčastějším původcem zánětu močových cest nebo močového měchýře je bakterie E. Coli. Běžná léčba infekce vyžaduje užívání antibiotik a antimikrobiálních léků a mlže trvat i několik měsíců. Klinické studie prokázaly schopnost D-Manosy zabránit nositeli infekcí - bakteriím E. Coli - přilnout k vnitřní stěně ledvin, močového měchýře, močové trubice a prostaty, čímž je ultimátně dosaženo jejich výplachu při močení. Efekt D-Manosy je zesílen propolisem, jehož široké spektrum protizánětlivých účinků je známe již z pradávného Egypta. Mimo to vytváří nehostinné prostředí pro další nežádoucí mikrobiální struktury, které se často vyskytují v urologickém traktu. Nástup efektu D-Manosy je u běžných zánětů neuvěřitelně rychlý. Za jeden až tři dny je převážná část nežádoucích bakterií vyplavena a následuje výrazná úleva od bolesti a potíží. S ohledem na možnost recidivy se doporučuje užívat D-Manosu ještě dalších sedm dní. Díky tomu, že D-Manosa není metabolizována je vhodná i pro diabetiky.

Doplňující informace o účinných látkách D-Manosy:

  • D-Manosa s propolisem nemá žádné vedlejší účinky
  • Procházejí přirozeně zažívacím traktem
  • Neničí přátelské bakterie
  • Nenarušují normální tělesné procesy
  • Nenarušují regulaci krevního cukru
  • Použití může být bezpečně skončeno během několika dnů
  • Nezpůsobují kvasinkovou infekci
  • Jsou vhodné i pro dlouhodobé užití

Složení PM D-MANOSA:

1 tableta (530 mg) obsahuje:
D-Manosa 400 mg, Propolis Moravia PM® extrakt 10 mg

Přídatné látky: plnidlo: mikrokrystalická celulóza, zahušťovadlo: polyvinylpyrrolidon, protispékavá látka: stearan hořečnatý rostlinný

Dávkování PM D-MANOSA:

1 až 2 tablety 2x denně 20-30 minut před jídlem a zapít vodou.

Upozornění:

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí! PM D-MANOSA není určena pro děti do tří let, těhotné a kojící ženy. Nevhodné pro osoby citlivé na včelí produkty. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávat při teplotě do 25 °C. Chránit před světlem.

Obsah balení PM D-MANOSA: 30 tablet, dávka na 7-15 dní.Sdílej produkt na Facebooku:
| Copyright © 2013-2020 Beltina - potravinové doplňky | Administrace | Výměna odkazů | Casino online nabídky Jedete na dovolenou do zahraničí? Sjednejte si online cestovní pojištění za nejlepší cenu.

Vířivka Villeroy & Boch pro celoroční provoz. Úsporná, zateplená, laminátová, vč. termokrytu. Nekupujte nafukovací vířivky, které vám přes zimu neslouží. Vybírejte z celoročních vířivek Villeroy & Boch nebo Jacuzzi®