poradna online
Choroby a onemocnění
příznaky, příčiny a jak je léčit
Vitamíny
působení, účinky a dávkování
Minerály
působení, účinky a dávkování
Bylinky a léčivky
Blahodárné účinky bylinek
Doplňky stravy
Působení a účinky doplňků stravy

ImunActiv® 60 tablet


Novinky
ImunActiv® 60 tablet
Katalog zboží:Speciální přípravky
Choroby:Imunita
Minerály:Zinek


ImunActiv® 60 tablet - diskuze

Výrobce:Walmark

EAN:8595165295931

prodej ImunActiv® 60 tablet - Nejlevněni

ImunActiv® obsahuje 4 látky: beta-glukan, vitamin C, zinek a bioflavonoidy. Beta-glukan může ovlivnit buňky imunitního systému, známé jako makrofágy a neutrofily. Tyto buňky jsou v první linii obrany vašeho imunitního systému. Jejich úkolem je vyhledávat, rozeznat a zničit cizorodé látky v těle. Zdrojem beta-glukanu při přípravě produktu ImunActiv® jsou buněčné stěny kvasinky rodu Saccharomyces cerevisiae. Zinek zajišťuje správnou funkci imunitního systému. Vitamin C je nutný jako součást obranyschopnosti organismu, podporuje imunitní systém a pomáhá odstranit únavu a slabost. Bioflavonoidy se nacházejí ve velkém množství v některém ovoci, bylinkách a zelenině. Zdrojem bioflavonoidů v tomto produktu jsou citrusové plody.

ImunActiv a jeho účinky:

  • Zinek přispívá ke správné funkci imunitního systému.
  • Vitamin C přispívá ke snížení únavy a slabosti.
  • Vitamin C je nutnou součástí obrany organismu.
  • Vitamin C pomáhá podpořit imunitní systém organismu.

Dávkování doplňku ImunActiv:

2 tablety denně nezávisle na jídle, zapít tekutinou.

Složení tablet ImunActiv

látky protispékavé: mikrokrystalická celulóza, oxid křemičitý, stearát hořečnatý, talek; beta glukan, kyselina L-askorbová, bioflavonoidy, citrát zinečnatý trihydrát, stabilizátory: hydroxypropyl methylcelulóza, karboxymethylcelulóza, hydroxypropylcelulóza; světlicový koncentrát, triglyceridy, zvlhčující látka: glycerin, barviva: oxid titaničitý, oxid železitý a kyselina karmínová.

Denní dávka obsahuje:hmot. / 2 tablety% DDD*
Beta glukan337,0 mg-
Bioflavonoidy50,0 mg-
Vitamin C100,0 mg125
Zinek15,0 mg150

*% doporučené denní dávky; - není stanoveno

Upozornění:

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro děti do 3 let. Ukládat mimo dosah dětí! Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 ºC. Uchovávejte v původním neporušeném obalu.Sdílej produkt na Facebooku:
| Copyright © 2013-2020 Beltina - potravinové doplňky | Administrace | Výměna odkazů | Casino online nabídky Jedete na dovolenou do zahraničí? Sjednejte si online cestovní pojištění za nejlepší cenu.

Vířivka Villeroy & Boch pro celoroční provoz. Úsporná, zateplená, laminátová, vč. termokrytu. Nekupujte nafukovací vířivky, které vám přes zimu neslouží. Vybírejte z celoročních vířivek Villeroy & Boch nebo Jacuzzi®