poradna online
Choroby a onemocnění
příznaky, příčiny a jak je léčit
Vitamíny
působení, účinky a dávkování
Minerály
působení, účinky a dávkování
Bylinky a léčivky
Blahodárné účinky bylinek
Doplňky stravy
Působení a účinky doplňků stravy

PM Chlamydil 60 tablet


Zobraz doplňky stravy v akciNovinky
PM Chlamydil 60 tablet

PM Chlamydil 60 tablet - diskuze

Výrobce:Purus Meda

EAN:8595025423146

prodej PM Chlamydil 60 tablet - Nejlevněni

Účinné složky slouží jako protivirová a antibakteriální očistná kúra organizmu zaměřená především na snížení obsahu mikroorganizmů chlamydiového typu. Je vhodná především u lehčích forem výskytu chlamydií a infekcí způsobených Ch. trachomatis. Účinné složky přípravku jsou vhodné rovněž při výskytu primárních borelií a chřipkových virů. Vhodný pro podávání po štípnutí klíštětem po předchozí dezinfekci sprejem PM Propolis extra 5%.

U dechlamydizace organizmu lze doporučit souběžné užívání doplňku stravy PM Detoxikačního elixíru v tabletách (2 tablety denně), které přináší souběžnou očistu krve a tkání od endotoxinů z umrtvených bakterií či virů.

Přípravek je klinicky testován na dechlamydizaci - MUDr. Ždichynec,CSc., Medicom Praha 2006.
(Testováno 11 osob po dobu 7 měsíců. Pokles protilátek o 75%, ústup symptomů - únava, chronická respirační infekce, bolesti svalů ze záškuby, bolesti kloubů a břicha - v rozpětí 50 až 80%).

Praktické zkušenosti a zajímavosti

  • 1) V České republice nepatří chlamydióza mezi povinné hlášené infekce, na rozdíl od sousedních zemí, kde je výskyt např. močopohlavních chlamydiových infekcí 5-15%. V případě urogenitální chlamydiové infekce je nezbytná dechlamydizace
  • 2) Nejrozšířenější je v lidské populaci CH. pneumoniae - v dospělosti má protilátky 50-80% populace.
  • 3) Přípravek již vyzkoušelo více než 1 000 osob postižených chlamydiemi ve věku 11-70 let. Délka podání se různí podle intenzity a délky nákazy (4-9 měsíců)
  • 4) Při plicní a kloubní formě a v případě tzv. chlamydiové chřipky je vhodnější podání doplňku stravy PM Chlamydil extra tbl. Lze podpořit PM Peruánským antivirovým elixírem.


Sdílej produkt na Facebooku:
| Copyright © 2013-2020 Beltina - potravinové doplňky | Administrace | Výměna odkazů | Casino online nabídky Jedete na dovolenou do zahraničí? Sjednejte si online cestovní pojištění za nejlepší cenu.

Vířivka Villeroy & Boch pro celoroční provoz. Úsporná, zateplená, laminátová, vč. termokrytu. Nekupujte nafukovací vířivky, které vám přes zimu neslouží. Vybírejte z celoročních vířivek Villeroy & Boch nebo Jacuzzi®