poradna online
Choroby a onemocnění
příznaky, příčiny a jak je léčit
Vitamíny
působení, účinky a dávkování
Minerály
působení, účinky a dávkování
Bylinky a léčivky
Blahodárné účinky bylinek
Doplňky stravy
Působení a účinky doplňků stravy

Jablečný ocet 500 mg - 50 tablet


Zobraz doplňky stravy v akciNovinky
Jablečný ocet 500 mg - 50 tablet

Jablečný ocet 500 mg - 50 tablet - diskuze

Výrobce:VitaHarmony

EAN:-

prodej Jablečný ocet 500 mg - 50 tablet - Nejlevněni

Jablečný ocet je přírodním prostředkem pro zvýšení kyselosti v trávicím traktu. Kyselé prostředí žaludku ničí většinu mikroorganismů, které se dostávají s potravou do trávicího systému. Účinek jablečného octu se projeví postupným úbytkem škodlivých bakterií ve střevě. Jablečný ocet se proto doporučuje pro úpravu látkové výměny v organismu.

Jablečný ocet je produktem fermentace drcených jablek, při kterém se štěpí cukry. V prvním stupni jsou přeměněny na alkohol, konečným produktem je ocet. Hlavní složkou jablečného a jakéhokoliv octu je kyselina octová. Octy však obsahují i další kyseliny, vitamíny, minerální látky a aminokyseliny.

Doporučené dávkování :

1 - 2 tablety jablečného octa 2x denně.

Skladování :

Na suchém a chladném místě, v uzavřeném obalu, mimo dosah dětí! Minimální trvanlivost Jablečného octa je uvedena do data uvedeného na obalu.

Upozornění k Jablečnému octu VitaHarmony:

Obsah začněte užívat pouze z nepoškozeného bezpečnostního obalu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno dětem do 3  let. Tablety Jablečný ocet nejsou určeny jako náhrada pestré stravy.

Obsah jedné tablety Jablečný ocet

Složení:hmot. / tableta% DDD*
JABLEČNÝ OCET500 mg*

*% doporučené denní dávky; - není stanovenoSdílej produkt na Facebooku:
| Copyright © 2013-2020 Beltina - potravinové doplňky | Administrace | Výměna odkazů | Casino online nabídky Jedete na dovolenou do zahraničí? Sjednejte si online cestovní pojištění za nejlepší cenu.

Vylepšete si zdraví s vlastní vířivkou na zahradě . Vířivky Villeroy & Boch k domu, na zahradu i do interiéru. Villeroy & Boch i Jacuzzi.

Bonprix slevovĂ˝ kĂłd

Ušetřete na Bonprix.cz. Na Slevovykupon.net jsou různé slevy.