poradna online
Choroby a onemocnění
příznaky, příčiny a jak je léčit
Vitamíny
působení, účinky a dávkování
Minerály
působení, účinky a dávkování
Bylinky a léčivky
Blahodárné účinky bylinek
Doplňky stravy
Působení a účinky doplňků stravy

Orange 77 - Vitamin E, 111 tobolek


Novinky
Výrobce:VitaHarmony

EAN:-

prodej Orange 77 - Vitamin E, 111 tobolek - Nejlevněni

Každá želatinová tobolka obsahuje vitamin E v biologicky účinné formě. Vitamin E má výrazný antioxidační účinek, chrání buňky našeho těla před oxidativním stresem, který bývá dáván do souvislosti s rozvojem stárnutí. Oxidativní stres buněk je důsledkem nerovnováhy antioxidantů a volných radikálů v těle. Nerovnováha může nastat na jedné i druhé straně.

Doporučuje se užívat vitamin E v kombinaci se selenem a vitaminem C, protože se společně efektivně synergicky podporují. Selen a vitamin C přispívají k normální funkci imunitního systému, vitamin C navíc regeneruje redukovanou formu vitaminu E, což je velmi žádoucí v rámci jejich antioxidačního účinku. Výše uvedeného příznivého účinku selenu a vitaminu C se dosáhne přísunem významného množství – 15% doporučené denní dávky.

Doporučené dávkování Vitaminu E :

1 tobolka ob den. Tobolku spolkněte celou a zapijte.

Skladování Vitaminu E:

Na suchém a chladném místě, v uzavřeném obalu, mimo dosah dětí! Minimální trvanlivost Vitaminu E Orange 77 je do data uvedeného na obalu.

Upozornění k Vitaminu E :

Obsah začněte užívat pouze z nepoškozeného bezpečnostního obalu. Přípravek není určen pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Složení jedné tablety Orange 77 - Vitamin E

Složení:hmot. / tableta% DDD*
VITAMIN E (dl-alfa tokoferol acetát)100 mg833
Více o složení Vitaminu E
Energetická hodnota: ve 100g: 2 722 kj (656 kcal); 1 tobolky: 5,39 kj (1,3 kcal)
Obsah živin ve 100g: Bílkoviny 17,13g, Sacharidy 28,73g Tuky: 54,32g


Sdílej produkt na Facebooku:
| Copyright © 2013-2020 Beltina - potravinové doplňky | Administrace | Výměna odkazů | Casino online nabídky Jedete na dovolenou do zahraničí? Sjednejte si online cestovní pojištění za nejlepší cenu.

Vířivka Villeroy & Boch pro celoroční provoz. Úsporná, zateplená, laminátová, vč. termokrytu. Nekupujte nafukovací vířivky, které vám přes zimu neslouží. Vybírejte z celoročních vířivek Villeroy & Boch nebo Jacuzzi®