poradna online
Choroby a onemocnění
příznaky, příčiny a jak je léčit
Vitamíny
působení, účinky a dávkování
Minerály
působení, účinky a dávkování
Bylinky a léčivky
Blahodárné účinky bylinek
Doplňky stravy
Působení a účinky doplňků stravy

Kyselina listová 400 mcg - 90 tablet


Novinky
Výrobce:VitaHarmony

EAN:8594010860546

prodej Kyselina listová 400 mcg - 90 tablet - Nejlevněni

Kyselina listová patří mezi vitaminy rozpustné ve vodě. Napomáhá k růstu zárodečných tkání během těhotenství, podílí se na procesu dělení buněk a syntézy aminokyselin, proto se doporučuje ženám přibližně 3 měsíce před plánovaným početím, těhotným i kojícím. Přispívá k normální funkci imunitního systému a psychické činnosti, uplatňuje se v procesu krvetvorby a metabolismu homocysteinu. Snižuje míru únavy a vyčerpání. Kyselina listová patří mezi vitaminy skupiny B, které jsou také doporučovány uživatelkám hormonální antikoncepce. Mezi nejbohatší přirozené zdroje patří listová zelenina, celozrnné výrobky a játra. Úpravou potravin často dochází k vysokým ztrátám její aktivity, proto je důležitá i její suplementace.

Doporučené dávkování :

Dospělí 1/2 tablety, těhotné a kojící ženy 1 tabletu Kyseliny listové denně, zapít tekutinou.

Kyselina listová a její skladování:

Kyselinu listovou skladujte na suchém a chladném místě, v uzavřeném obalu, mimo dosah dětí! Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.

Upozornění k doplňku stravy Kyselina listová :

Obsah začněte užívat pouze z nepoškozeného bezpečnostního obalu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Kyselina listová není určena dětem do 3 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Obsah jedné tablety VitaHarmony Kyselina listová

Složení:hmot. / tableta% DDD*
KYSELINA LISTOVÁ400 µg200


Sdílej produkt na Facebooku:
| Copyright © 2013-2020 Beltina - potravinové doplňky | Administrace | Výměna odkazů | Casino online nabídky Jedete na dovolenou do zahraničí? Sjednejte si online cestovní pojištění za nejlepší cenu.

Vylepšete si zdraví s vlastní vířivkou na zahradě . Vířivky Villeroy & Boch k domu, na zahradu i do interiéru. Villeroy & Boch i Jacuzzi.