poradna online
Choroby a onemocnění
příznaky, příčiny a jak je léčit
Vitamíny
působení, účinky a dávkování
Minerály
působení, účinky a dávkování
Bylinky a léčivky
Blahodárné účinky bylinek
Doplňky stravy
Působení a účinky doplňků stravy

Hemostop Probio MAX tob. 60+30 na hemeroidy


Zobraz doplňky stravy v akciNovinky
Hemostop Probio MAX tob. 60+30 na hemeroidy

Hemostop Probio MAX tob. 60+30 na hemeroidy - diskuze

Výrobce:Simply You

EAN:8594059734778

prodej Hemostop Probio MAX tob. 60+30 na hemeroidy - Nejlevněni

Hemostop Probio MAX je unikátní doplněk stravy na problémy s hemeroidy či zánětech a trhlinách v oblasti konečníku a tlustého střeva. Hemostop Probio MAX je ideální na posílení a pružnost cévních stěn a pro správnou činnost tlustého střeva. Hlavními složkami jsou diosmin/hesperidin, probiotika, sušená nať/list dobromysli a vitaminy C, E a Selen.

Podle odhadů postihují problémy jako jsou hemoroidy (lidově také hemeroidy), svědění, bolesti a krvácení v oblasti konečníku a tlustého střeva asi 70 % lidí starších třiceti let. Tyto příznaky mohou být signálem výskytu i velice vážných zdravotních obtíží. Ty pak většinou vyžadují náročnou a dlouhodobou léčbu. Příčinou uvedených obtíží mohou být například rozšířené žíly, záněty a trhliny v oblasti řitního otvoru a tlustého střeva.

Hemostop Probio MAX obsahuje kombinaci 3 významných účinných složek tzv. Triple komplex: Bioflavonoidový hesperidinový komplex - Rutin, Hesperidin, Diosmin ; Probio komplex - účinné Probiotikum - 1miliarda CFU a Prebiotikum - Insulin ; Antioxidační komplex - Vitamin C,E a Selen.

Vzájemné synergické působení těchto 3 účinných složek pomáhá s problémy v oblastech tlustého střeva a konečníku a má pozitivní vliv na správnou činnost tlustého střeva.

Triple komplex je obsažen v každé tobolce Hemostop Probio MAX, která se vstřebává až ve střevech, tedy tam, kde to organismus nejvíce potřebuje.

Dávkování doplňku Hemostop Probio MAX

Užívá se 1 tobolka Hemostopu denně během jídla.

Skladování:

Hemostop Probio MAX skladujte v původním obalu a temnu, suchu při pokojové teplotě 15 - 25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením a vlhkem. Ukládejte mimo dosah i dohled dětí.

Upozornění k doplňku Hemostop Probio MAX:

Doplněk stravy Hemostop Probio MAX není určen jako náhrada pestré stravy a není určen pro děti. Hemostop Probio MAX není registrován jako léčivo. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Dbejte na správnou životosprávu (vyhýbejte se dráždivým kořeněným jídlům). Dbejte na dostatečný příjem nealkoholických tekutin (2-3 litry denně). Dodržujte přísnou hygienu. Nezapomínejte na pravidelný aktivní pohyb, omezte aktivity, které vyžadují dlouhé sezení.Sdílej produkt na Facebooku:
| Copyright © 2013-2020 Beltina - potravinové doplňky | Administrace | Výměna odkazů | Casino online nabídky Jedete na dovolenou do zahraničí? Sjednejte si online cestovní pojištění za nejlepší cenu.

Vířivka Villeroy & Boch pro celoroční provoz. Úsporná, zateplená, laminátová, vč. termokrytu. Nekupujte nafukovací vířivky, které vám přes zimu neslouží. Vybírejte z celoročních vířivek Villeroy & Boch nebo Jacuzzi®