poradna online
Choroby a onemocnění
příznaky, příčiny a jak je léčit
Vitamíny
působení, účinky a dávkování
Minerály
působení, účinky a dávkování
Bylinky a léčivky
Blahodárné účinky bylinek
Doplňky stravy
Působení a účinky doplňků stravy

Arthrostop krém 250ml


Novinky
Arthrostop krém 250ml

Arthrostop krém 250ml - diskuze

Výrobce:Walmark

EAN:8595165269420

prodej Arthrostop krém 250ml - Nejlevněni

ArthroStop® krém je určený k masáži v oblasti kloubů a kloubního okolí. Obsahuje unikátní kombinaci tří farmakologicky účinných látek – glukosamin sulfát, Boswellia serrata extrakt a MSM. Další obsažené účinné látky (např. kafr) lokálně prokrvují a prohřívají postižená místa. Masáže jsou vhodné u stavů souvisejících s bolestivými projevy kloubních obtíží a zároveň se podílí na snížení ztuhlosti a zlepšení hybnosti kloubů.

ArthroStop® krém je vhodným doplňkem k dalším výrobkům řady ArthroStop® - tablety ArthroStop® Rapid a ArthroStop® Chondro.

Účinné složky krému Arthrostop

  • Glukosamin sulfát je základní stavební složkou kloubní chrupavky, která přímo tvoří její strukturu. Chrání a vyživuje klouby, podporuje jejich celkovou obnovu a přispívá k lepší pohyblivosti kloubů.
  • MSM je důležitý pro tvorbu kolagenu a správné utváření chrupavčité a kostní tkáně. Látce MSM je připisována schopnost účinně pomoci při bolestech kloubů, svalů a šlach, odbourávat poškozenou kloubní tkáň a pozitivně působit při zánětech a odstraňování otoků.
  • Boswellia serrata extrakt je extrakt z kůry stromu Boswellia serrata s blahodárným protizánětlivým účinkem přispívajícím k potlačení bolestivosti a antioxidačním účinkem chránícím klouby před poškozením.

Účinná kožní masáž s krémem ArthroStop:

  • poskytuje pocit úlevy při stavech projevujících se bolestivostí v oblasti kloubů a svalů
  • přispívá k rozhýbání a prokrvení, a tím k potlačení ztuhlosti a zlepšení hybnosti kloubů, svalů a šlach
  • má relaxační účinky, čímž může napomoci při podpoře správné funkce kloubů

Použití krému ArthroStop:

Několikrát denně masírujte krouživým pohybem kůži v postižené oblasti.Sdílej produkt na Facebooku:
| Copyright © 2013-2020 Beltina - potravinové doplňky | Administrace | Výměna odkazů | Casino online nabídky Jedete na dovolenou do zahraničí? Sjednejte si online cestovní pojištění za nejlepší cenu.

Vířivka Villeroy & Boch pro celoroční provoz. Úsporná, zateplená, laminátová, vč. termokrytu. Nekupujte nafukovací vířivky, které vám přes zimu neslouží. Vybírejte z celoročních vířivek Villeroy & Boch nebo Jacuzzi®