poradna online
Choroby a onemocnění
příznaky, příčiny a jak je léčit
Vitamíny
působení, účinky a dávkování
Minerály
působení, účinky a dávkování
Bylinky a léčivky
Blahodárné účinky bylinek
Doplňky stravy
Působení a účinky doplňků stravy

Zinek Forte 25 mg - 30 tablet


Novinky
Výrobce:VitaHarmony

EAN:-

prodej Zinek Forte 25 mg - 30 tablet - Nejlevněni

Zinek je významnou součástí enzymových systémů, které jsou důležité při látkové výměně sacharidů, tuků a proteinů. Přispívá k udržení normálního stavu kostí, nehtů a pokožky. Napomáhá K normální funkci imunitního systému. Přispívá k plodnosti a normální funkci reprodukčních orgánů, podílí se na procesu dělení buněk a tvorbě DNA.

Zinek je silný antioxidant a jako takový chrání buňky před oxidativním stresem, který vzniká v důsledku nerovnováhy volných radikálů a antioxidantů v těle. Účastní se metabolismu vitaminu A, dále se podílí na udržení normálního stavu zraku a dalších rozpoznávacích funkcí.

Doporučené dávkování Zinek Forte:

1 tableta denně. Užívejte nejlépe po jídle.

Skladování VitaHarmony Zinek Forte:

Zinek Forte skladujte na suchém a chladném místě, v uzavřeném obalu, mimo dosah dětí! Minimální trvanlivost potravinového doplňku Zinek FOrte je uveden do data uvedeného na obalu.

Upozornění k doplňku Zinek Forte:

Obsah začněte užívat pouze z nepoškozeného bezpečnostního obalu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Zinek Forte není určen dětem do 3 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Obsah jedné tablety Zinek Forte

Složení:hmot. / tableta% DDD*
ZINEK25 mg167


Sdílej produkt na Facebooku:
| Copyright © 2013-2020 Beltina - potravinové doplňky | Administrace | Výměna odkazů | Casino online nabídky Jedete na dovolenou do zahraničí? Sjednejte si online cestovní pojištění za nejlepší cenu.

Vířivka Villeroy & Boch pro celoroční provoz. Úsporná, zateplená, laminátová, vč. termokrytu. Nekupujte nafukovací vířivky, které vám přes zimu neslouží. Vybírejte z celoročních vířivek Villeroy & Boch nebo Jacuzzi®