poradna online
Choroby a onemocnění
příznaky, příčiny a jak je léčit
Vitamíny
působení, účinky a dávkování
Minerály
působení, účinky a dávkování
Bylinky a léčivky
Blahodárné účinky bylinek
Doplňky stravy
Působení a účinky doplňků stravy

Diabetická neuropatie

Neuropatie znamená nervové onemocnění nebo poškození. Diabetická neuropatie je poškození nervů způsobené cukrovkou. Lidé s cukrovkou mají často vysokou hladinu cukru v krvi, která může časem vést k poškození nervů v celém těle. Existují tři druhy diabetické neuropatie Periferní neuropatie je poškození periferních nervů. To jsou nervy, které vnímají bolest, dotek, horko a chlad. Mají také vliv na pohyb a sílu svalů. Nejčastěji jsou postiženy nervy dolních končetin. Tento typ poškození nervů může vést k vážným problémům. Zhoršování se obvykle projevuje pomalu, v průběhu měsíců či let. Autonomní neuropatie je poškození autonomních nervů. Ty kontrolují například srdeční tep, krevní tlak, pocení, trávení, močení a sexuální funkce. Ohnisková neuropatie postihuje jen jeden nerv, obvykle v zápěstí nebo stehnu. Může také ovlivnit nervy zad a hrudníku a ty, které řídí vaše oční svaly. Tento typ poškození obvykle nastane velmi rychle.

Diabetická neuropatie: zobraz celý článek


| Copyright © 2013-2020 Beltina - potravinové doplňky | Administrace | Výměna odkazů | Casino online nabídky Jedete na dovolenou do zahraničí? Sjednejte si online cestovní pojištění za nejlepší cenu.

Vylepšete si zdraví s vlastní vířivkou na zahradě . Vířivky Villeroy & Boch k domu, na zahradu i do interiéru. Villeroy & Boch i Jacuzzi.

Bonprix slevovĂ˝ kĂłd

Ušetřete na Bonprix.cz. Na Slevovykupon.net jsou různé slevy.